Dzisiaj jest niedziela, 26 maja 2019 r., 146 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Znamy pełen program Dnia Puszczy Kozienickiej. Wystąpią m.in. Golce i Rokiczanka
Dodał: KamZap, 24-05-2018 14:36, odsłon: 5909
Źródło: funpage grupy Rokiczanka na Facebooku
Źródło: funpage grupy Rokiczanka na Facebooku

Już 2 czerwca czeka nas kolejna edycja imprezy związanej z Puszczą Kozienicką. W tym roku w odróżnieniu od lat poprzednich obchody potrwają jeden dzień, ale nie oznacza to, że będzie mniej atrakcji. Będzie kabaret, gwiazdorskie zespoły i mnóstwo dobrej zabawy.


W sobotę 2 czerwca na terenie ośrodka nad jeziorem już od godz. 9:00 na najmłodszych i młodzieży czekać będą urządzenia zabawowe. W godz. od 15:00 do 18:00 odbędzie się Piknik Rodzinny z KCRiS.

 

O godz. 16:45 dużo będzie działo się na scenie kozienickiego amfiteatru. Przed publicznością zaprezentują się: zespół regionalny z naszego miasta partnerskiego Göllheim w Niemczech oraz Orkiestra Szkoły Muzycznej.

Następnie na scenie pojawi się zdobywczyni trzech złotych i jednej platynowej płyty, i wykonawczyni takich przebojów jak „Wierność jest nudna” czy „Im więcej Ciebie tym mniej” - Natalia Kukulska. Po jej koncercie kozienicką publiczność będzie rozbawiał kabaret KaŁaMaSz. Jak sami o sobie mówią, jest to najmłodszy kabaret w nienajmłodszym składzie. Lekkostrawny koktajl "starego kabaretu Długi" z aktorami popularnego serialu „Ranczo”. Do regularnego spożycia nie tylko dla miłośników „Mamrota” czy innych „mózgoj….” ale i do degustacji dla miłośników kabaretu literackiego i aktorskiego..

Po kabarecie na muszli zagra folkowy zespół Rokiczanka, który wykonuje tradycyjne piosenki ludowe z całej Polski. Ich aranżacje nadają muzyce nowocześniejsze niż w wykonaniu innych zespołów brzmienie ukazując w ten sposób muzykę ludową z nowej perspektywy. Ideą grupy jest rozpropagowanie tradycji ludowych wśród szerszego grona, co niewątpliwie jej się udaje, ponieważ w ostatnich latach Rokiczanka cieszy się coraz większą popularnością. Ostatni raz zespół gościł u nas w czasie zeszłorocznych dożynek gminnych w Stanisławicach.

Na koniec po wielu latach ponownie usłyszymy w Kozienicach takie przeboje jak: „Crazy Is My Life”, „Słodycze”, „Pędzą konie” czy „Ściernisco” w wykonaniu braci bliźniaków Pawła i Łukasza Golców. Założony przez nich zespół Golec uOrkiestra przez 20 lat swojej działalność zdążył zagrać ponad 1500 koncertów w Polsce i za granicą zyskując sobie ogromną rzeszę fanów.

Imprezę poprowadzą Marek Wiernik i Justyna Sieniawska z Radia Dla Ciebie. Dzień Puszczy wchodzi w cykl koncertów organizowanych przez Polskie Radio RDC organizowanych w całej Polsce – Letnie Granie Dla Ciebie.

     
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
ilustracja
W piątek 24 maja Burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski podpisał umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowis...
ilustracja, Pixabay.com
Pogotowie zostało ogłoszone dzisiaj w związku z koniecznością podjęcia działań mających na celu zminimali...
Fot. Kamil Zapora
W najbliższą niedzielę odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. W czwartek 23 maja Kozienice odwied...
Siłownia plenerowa na Osiedlu Energetyki w Kozienicach. Fot. Kamil Zapora
Trzy wnioski o dotację do Otwartych Stref Aktywności złożone w tym roku przez Gminę Kozienice zostały poz...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook