Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 r., 54 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Z okazji ich święta dla Kozieniczanek zaśpiewali Trzej Tenorzy
Dodał: KamZap, 09-03-2018 15:13, odsłon: 1890
fot. KDK
fot. KDK

W towarzystwie operowych i operetkowych szlagierów kozieniczanie spędzili tegoroczny Dzień Kobiet, a to za sprawą Trzech Tenorów, którzy 8 marca wystąpili w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Panowie: Rafał Tomkiewicz, Jakub Pawlik i Piotr Kalina zabrali zgromadzoną w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego publiczność w muzyczną podróż. Tego wieczoru usłyszeliśmy najbardziej znane polskie i zagraniczne kompozycje, takie jak chociażby „La Donna e Mobile”, „Granada”, „Wielka sława to żart” czy „Brunetki, Blondynki”.

Występ artystów w Kozienicach spotkał się z takim zainteresowaniem, że Kozienicki Dom Kultury zorganizował dwa koncerty, kolejno o godz. 18:00 i 20:00. Publiczność dopisała, a wszystkich przybyłych przywitała dyrektor placówki Elwira Kozłowska.

– To wyjątkowy dzień, nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn (…) Cieszę się, że oferta Kozienickiego Domu Kultury przypadła Państwu do gustu i tak wiele osób zdecydowało się dziś do nas przybyć – podkreślała dyrektor.

Przy okazji Dnia Kobiet, nie mogło zabraknąć życzeń dla przybyłych na to wydarzenie przedstawicielek płci pięknej. Te, oprócz artystów, złożyli również Burmistrz Gminy Kozienice Tomasz Śmietanka oraz dyrektor KDK.

– Kochane Panie, życzymy Wam jak najwspanialej – dzisiaj, na cały rok i na całe lata. Kochajcie i bądźcie kochane, a reszta na pewno sama się ułoży (…) Bez Was, nie byłoby nas. Dziękujemy, że jesteście – powiedział gospodarz Gminy Kozienice.

Tenorzy w naszym mieście zostali przyjęci bardzo gorąco. Nie obyło się bez długich owacji na stojąco i bisów. Było też wspólne śpiewanie niektórych utworów.

 

KDK


Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Ochotnicy do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Kozienic mogą składać wnioski o przyjęcie do s...
ilustracja, źródło: pixabay.com
W najbliższą niedzielę policjanci na Mazowszu będą prowadzili działania „Prędkość”. Jak sama ...
Fot. Kamil Zapora
Od blisko trzech miesięcy w Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach działa kamera do obserwacji bolid&oac...
Szalony występ zespołu Święta Kurka i Podgrzybki najbardziej spodobał się publiczności, która przyznała im nagrodę specjalną Fot. Kamil Zapora
8 zespołów i solistów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stafana Czarnieckiego w Kozi...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook