Dzisiaj jest wtorek, 16 października 2018 r., 289 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI

 

Wybory 2018. Znamy oficjalne listy kandydatów na radnych.
Dodał: KamZap, 21-09-2018 21:26, odsłon: 5578
ilustracja
ilustracja

W poniedziałek zakończyła się rejestracja list wyborczych z kandydatami do rad miast, gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich. Sprawdziliśmy ilu kandydatów, z jakich list będzie ubiegało się o głosy wyborców w gminie Kozienice.

TOMASZ STANISŁAW TRELA

21 października oddamy swoje głosy na kandydatów do rady miejskiej, gmin, powiatu i sejmiku wojewódzkiego.

W radzie miejskiej w Kozienicach do rozdania jest 21 mandatów. Ubiegać się o nie będzie 178 kandydatów z 7 list. Uprawnionych do głosowania w gminie jest 24 467 osób. Dalej przedstawiamy listy wraz nazwiskami z podziałem na okręgi.

Okręg 1 (6 mandatów, 54 kandydatów)
Granice:
Os. Energetyki: Warszawska numery nieparzyste od nr 47 do nr 63c, numery parzyste od nr 38 do nr 72, Sportowa , Mikołaja Kopernika, Marii Skłodowskiej-Curie, Stanisława Konarskiego, Hugona Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego, Stefana Żeromskiego, Al. Władysława Sikorskiego, Al. Solidarności, Os. Głowaczowska I : Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Mariana Langiewicza, Juliusza Słowackiego, Zygmunta Starego, Władysława Broniewskiego, Os. Głowaczowska II : Wrzosowa, Poziomkowa, Jarzębinowa, Jagodowa, Borówkowa, Zawilcowa Ulice: Głowaczowska numery nieparzyste od nr 41 do końca, numery parzyste od nr 46 do końca, Chartowa, Os. Polesie: Modrzewiowa, Akacjowa, Jodłowa, Cisowa, Kasztanowa, Lipowa, Klonowa, Bukowa, Os. Zdziczów: Wierzbowa, Dębowa, Brzozowa, Jesionowa, Świerkowa, Zdziczów, Ulice: Ignacego Krasickiego, Bohaterów Studzianek, Ogrodowa, Dojazdowa, Matki Kazimiery Gruszczyńskiej, Jeziorna, Warszawska numery nieparzyste od nr 63 do końca, numery parzyste od nr 74 do końca Os. Borki : Józefa Piłsudskiego, Cmentarna, Przytulna, Borki, Ciekawa, Gwiazdkowa, Przyjaciół, Szczęśliwa, Rodzinna, Al. 11 Listopada, Filtrowa, Miła, Cicha, Leśna, Ulice: Głowaczowska numery nieparzyste od nr 1 do nr 39, numery parzyste od nr 2 do nr 44, Sławna numery nieparzyste od nr 41 do końca, numery parzyste od nr 44 do końca, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego numery nieparzyste od nr 21 do końca, numery parzyste od nr 40 do końca, Spokojna, Adama Mickiewicza, Miodowa, Wójcików od nr 12 do końca.


KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. BUDNY Wioletta Agnieszka
  2. KWAŚNIK Justyna Teresa
  3. BORYCZKA Krzysztof
  4. KRAKOWIAK Iwona      
  5. KOPACZ Roman Bogdan             
  6. RĘBIŚ Maciej Artur        
  7. ŚWITAŁA Edmund Krzysztof     
  8. GRZEBALSKI Andrzej

KWW "Kozienicka Inicjatywa Samorządowa Piotra Kozłowskiego"

  1. ABRAMCZYK Anna
  2. AFTYKA Paweł Wojciech
  3. KOWALSKA-PIECHOWICZ Elżbieta
  4. KOZŁOWSKI Piotr
  5. NOWAK-ŻAK Anna Katarzyna
  6. PUŁKOWSKI Edward
  7. SUWAŁA Andrzej
  8. WRONIKOWSKI Grzegorz Jacek

KWW Forum Ziemi Kozienickiej

  1. CZAPLA Elżbieta Ewa
  2. KORDULA Alicja Stanisława
  3. KOZIEŁ Artur
  4. KRAKOWIAK Magdalena
  5. KUŹMIŃSKI Marek Jan
  6. LUŚTYK Sławomir
  7. WITKOWSKI Maciej Marcin
  8. ZAJĄC Krzysztof Anatol

KWW "Kozienice.2018"

  1. BOŻEK Martin
  2. BALCERZAK Norbert Jan
  3. KULIK Ewa
  4. ROKITA Małgorzata Katarzyna
  5. LIWOCHA Dariusz
  6. SIEMBOR Jolanta

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. MATERA Artur Piotr
  2. KUCHARSKI Mieczysław             
  3. WALACHNIA Janusz Bonifacy
  4. ZAJĄC Ryszard Janusz
  5. UTNICKA Ewelina Danuta
  6. MICHNICKI Maciej Aleksy
  7. GROMISZ Anna
  8. DRELEWSKA Edyta

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. JAKUBIEC Mirosław Andrzej
  2. MAMCARZ Marzena
  3. GOLA Radosław             
  4. KOWALCZYK Wiesława
  5. RODZOCH Barbara Agata
  6. GAWRYSIAK Iwona Ewa             
  7. MUSIAŁ Elżbieta Bogumiła
  8. KRÓL Marek

KWW „Rozwój I Bezpieczeństwo Ziemi Kozienickiej”

  1. JAWORSKI Henryk
  2. KRZEŚNIAK Dorota
  3. JANECZEK Dariusz
  4. SKRZEK Aneta
  5. WASIŃSKI Filip
  6. KRAWCZYK Wojciech
  7. WIRASZKA Agnieszka
  8. LENARCIK Albert

Okręg 2 (7 mandatów, 60 kandydatów)
Granice:
Ulice: Osiedle Pokoju, Nowy Świat, Drzewna, Tadeusza Kościuszki, Wójcików od nr 1 do nr 2, Piaskowa, Hamernicka, Czwartek, Szpitalna, Słoneczna, Pusta, Krzywa, Ludwika Waryńskiego, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Getta, Parkowa od nr 6 do końca, Radomska, Konstytucji 3 Maja nr nieparzyste od nr 1 do nr 21, numery parzyste od nr 2 do nr 16, Lubelska numery nieparzyste od nr 1 do nr 55, numery parzyste od nr 2 do nr 50, Os. Stara Wieś: Młyńska, Żytnia, Przemysłowa, Starowiejska, Górna, Kolejowa, Ulice: Lubelska numery nieparzyste od nr 57 do końca, numery parzyste od nr 52 do końca, Polna, Zielona, Dolna, Os. Skarpa: Osiedle Skarpa Ulice: Legionów, Sosnowa, Maciejowicka, Wiślana, Piękna, Sławna numery nieparzyste od nr 1 do nr 39, numery parzyste od nr 2 do nr 42, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 19, numery parzyste od nr 2 do nr 38, Al. 1 Maja, Pl. 15 Stycznia, Konstytucji 3 maja numery nieparzyste od nr 35 do końca, numery parzyste od nr 18 do końca, Topolowa, Warszawska numery nieparzyste od nr 1 do nr 45, numery parzyste od nr 2 do nr 36, Parkowa od nr 1 do nr 5, Wieś: Aleksandrówka

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KRÓL Małgorzata Maria              
  2. KUŚMIERCZYK-BALCEREK Małgorzata
  3. BĄK Rafał Stanisław      
  4. TARCZYŃSKA Edyta       
  5. PRASEK Krzysztof           
  6. WIT Paweł         
  7. DZIUBA Danuta Maria
  8. REMBIELIŃSKA Aleksandra Maria           
  9. PIECHOTA Artur              

KWW „Rozwój I Bezpieczeństwo Ziemi Kozienickiej”

  1. BOGUCKA Anna Irena  
  2. KUREK Grzegorz Sławomir         
  3. KOWALCZYK Krzysztof 
  4. TOBIASZ Iwona
  5. CZERWIŃSKI Krzysztof 
  6. LETKIEWICZ Jolanta Maria          
  7. OKOŃ Danuta Maria     
  8. PAWELEC Małgorzata   
  9. KOCYK Grzegorz             

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. GOGACZ Andrzej           
  2. BOCHNIA Elżbieta Irena              
  3. RODZOCH Beata Irena
  4. GRZEBIELSKI Daniel
  5. SAMBORSKA Agnieszka Maria
  6. NOWAK Przemysław Sergiusz
  7. BACHO Joanna Justyna
  8. SŁYSZKO Artur 
  9. WOCHNIAK Jacek Stanisław      

KWW "Kozienicka Inicjatywa Samorządowa Piotra Kozłowskiego"

  1. JEDLIKOWSKA Małgorzata Beata            
  2. KONDEJA Krystyna
  3. KULTYS Paweł  
  4. KURZAWA Dorota Elżbieta         
  5. LENARCZYK Grażyna     
  6. MAJEWSKI Janusz Bogusław     
  7. MARSZAŁEK Janusz       
  8. SIĘBOR Krzysztof Dariusz
  9. SUCHERMAN Rafał Piotr

KWW Forum Ziemi Kozienickiej

  1. JAROSZ-PANEK Aleksandra Maria
  2. MACIEJEWSKI Piotr Jerzy
  3. MATRACKA Beata Maria
  4. PAWLIK Krzysztof Piotr
  5. PRAWDA Mariusz Andrzej
  6. SAMPOLIŃSKI Jerzy Zdzisław
  7. STACHURSKI Andrzej Mikołaj
  8. ŚWIECHOWSKA Zofia Julianna
  9. WAWSZCZYK Anna Maria

KWW "Kozienice.2018"

  1. KOWALSKA Daria
  2. MUCHA Iwona Barbara
  3. PAKUŁA Bożena
  4. OSYTEK Jacek
  5. KOWALSKI Krzysztof Aleksander
  6. WOJTAS Jadwiga
  7. KACPEREK Mateusz

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Molenda Arkadiusz Piotr
  2. Kuźnar Stanisław
  3. Rutkowska Mirosława Renata
  4. Kozieł Zygmunt Stanisław
  5. Kwiatkowski Ryszard Józef
  6. Rybak Teresa
  7. Ćwiklak Karolina
  8. Kurek Artur

Okręg 3 (8 mandatów, 64 kandydatów)
Granice:
Sołectwa: Brzeźnica, Chinów, Dąbrówki, Holendry Kozienickie, Holendry Kuźmińskie, Holendry Piotrkowskie, Janików, Janików Folwark, Janów, Kępa Wólczyńska, Kępa Bielańska, Kępeczki, Kociołki, Kuźmy, Łaszówka, Łuczynów, Majdany, Nowa Wieś, Nowiny, Opatkowice, Piotrkowice, Przewóz, Psary, Ryczywół, Ruda, Samwodzie, Stanisławice, Staszów, Śmietanki, Wilczkowice Górne, Świerże Górne, Wola Chodkowska, Wójtostwo, Wólka Tyrzyńska, Wólka Tyrzyńska B

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. MALEC Ewa       
  2. LIS-SEREMAK Monika Anna
  3. GIZA Michał      
  4. ZIELONA Katarzyna       
  5. KUŚMIERCZYK Jacek     
  6. CHACHAJ Henryka         
  7. WOŁOS Sylwester          
  8. PUJANEK Mirosława Marianna
  9. KULTYS Janusz 
  10. ZAJĄC Paweł  

KWW „Rozwój I Bezpieczeństwo Ziemi Kozienickiej”

  1. KOWALSKI Andrzej       
  2. KRAKOWIAK Waldemar              
  3. BIENIAS-MULAZZANI Beata      
  4. CHODYŃ Paweł               
  5. OŚKA Radosław              
  6. RÓŻAŃSKI Jarosław      
  7. LIS Robert
  8. BĄCZEK Violetta Maria 
  9. SZCZEPANIK-FLAK Anita Anna  
  10. PODLASKA-WIŚNIEWSKA Gabriela        

KWW "Kozienicka Inicjatywa Samorządowa Piotra Kozłowskiego"

  1. BOMBA Krzysztof          
  2. FILA-SADURSKA Agnieszka
  3. FILA-ŚLAŻYŃSKA Magdalena    
  4. GREGORCZYK Zdzisław Stanisław           
  5. GWIZD Józef Czesław
  6. KOBUS Artur Jan            
  7. KOTLARZ Piotr 
  8. LASKOWSKA Marzena Olimpia 
  9. SOCHA Krzysztof            
  10. WOŹNIAK Agnieszka  

KWW "Kozienice.2018"

  1. KORDAS Edmund Ryszard          
  2. SŁOMSKA Anna              
  3. WOJTAS Mariusz            
  4. WĄSIK Joanna Barbara
  5. SĄPOR Andrzej
  6. CELUCH Anna Zofia       
  7. BARAN Małgorzata       

KWW Forum Ziemi Kozienickiej

  1. WOJCIESZEK Robert      
  2. BORYCZKA Tadeusz Marek        
  3. CZERWIŃSKI Igor Marek
  4. GURTAT Małgorzata
  5. KOWALSKI Andrzej       
  6. KOZIARSKA Hanna Aleksandra 
  7. PASTUSZKA Malwina Maria       
  8. PIĄTKOWSKA Mariola  
  9. WRONA Grzegorz          
  10. WOŁOS Andrzej

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. PTASZEK Mariusz           
  2. OGÓREK Marcin Mirosław         
  3. OLIWA Małgorzata        
  4. KAPUSTA Marek Paweł
  5. PADUCH Kamila              
  6. LENARCZYK Andrzej      
  7. KUREK Grzegorz             
  8. MAKOWSKA Halina       

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. WOŁOS Renata Katarzyna          
  2. PŁAZA Sławomir             
  3. ADEREK Konrad              
  4. BABULA Piotr Andrzej  
  5. DESZCZKA Marek Jan
  6. CELUCH Krzysztof          
  7. KUSEK Halina Maria       
  8. RODZOCH Monika Bożena
  9. AMEREK Izabela             

Rada Powiatu

W radzie powiatu do obsadzenia jest 19 mandatów, o które ubiega się 137 osób. Gmina Kozienice znalazła się w 3 okręgu z 9 mandatami i 66 kandydatami. Głosujący w tym okręgu, krzyżyk będą mogli postawić na jednej z 6 list. Poniżej listy wraz z nazwiskami.

KWW Forum Ziemi Kozienickiej

  1. BEBELSKA Małgorzata Eulalia
  2. BIELAWSKA Irena Barbara          
  3. GOLIK Janina    
  4. JUNG Andrzej Tadeusz
  5. KARCZMARSKI Krzysztof            
  6. KOWALSKI Włodzimierz              
  7. KUCHARSKI Marek Zbigniew
  8. PAKUŁA Tomasz             
  9. SZCZYGIEŁ Zbigniew      
  10. SZEWC Aneta Marianna              
  11. ZMITROWICZ Marcin    

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. TRELA Tomasz Stanisław             
  2. SAŁEK Krzysztof Tomasz
  3. WOLSZCZAK Aneta Agata           
  4. TRACZYK Monika Aldona            
  5. ZYBOWSKA Eliza Maria 
  6. ZALEWSKA Anna            
  7. JASEK Damian  
  8. ŁUKIEWICZ Radosław Hubert
  9. LIPIEC Mariola  
  10. MIRECKI Jarosław Robert           
  11. PRZEDNICZEK Krzysztof              

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. ORZECHOWSKI Stanisław Józef
  2. FORNAL Tomasz Waldemar       
  3. ADAMSKI Witold            
  4. BIENIAS Radosław         
  5. LUŚTYK Dorota Agata   
  6. PYRKA Marek Roman   
  7. JACIUBEK Beata Ewa    
  8. KRZEŚNIAK Jan
  9. MAJKA Katarzyna          
  10. SKIBA Piotr        
  11. KALINKOWSKA Joanna

KW Praworządny Powiat Miasto i Gmina

  1. WOŹNIAK Wacław Stanisław
  2. FUSIEK Marianna           
  3. KWIECIŃSKI Kazimierz
  4. SÓRMA Elżbieta Izabela              
  5. ADAMCZYK Sylwester Franciszek           
  6. STRĄG Artur     
  7. ZIELIŃSKA Aneta            
  8. JAKUBOWSKI Tadeusz 
  9. BARSZCZEWICZ Agnieszka Zofia              
  10. KAJDAN Artur Piotr       
  11. WOLSKI Grzegorz Karol

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. MOSIOŁEK Wojciech     
  2. PYTLEWSKA-SAŁEK Joanna Ewa
  3. ŚMIECH Jerzy   
  4. GOLLASCH Anna             
  5. ZIÓŁEK Grażyna              
  6. FRĄCZEK Andrzej Jan
  7. KOWALIK Mateusz        
  8. KUREK Bogumiła Zofia 
  9. LUŚTYK Irena Marianna               
  10. SMARGOL Małgorzata 
  11. SITKOWSKI Zbigniew Bogusław               

KW Samorządowe Stowarzyszenie „Nasz Region Kozienicki”

  1. WYSOCKI Roman Antoni             
  2. MAJEWSKA Teresa Edyta           
  3. BORYCZKA Barbara        
  4. DRÓŻDŻ Grzegorz          
  5. MAŃTURZYK Iwona Renata      
  6. NAKOŃCZY Teresa        
  7. OŚKA Elżbieta Jadwiga 
  8. PODOLSKI Mirosław     
  9. UKLEJA Weronika          
  10. URBAN Tomasz Patrycjusz         
  11. CICHOŃSKI Jerzy Jan     

 

Sejmik Wojewódzki

 

7 radnych do sejmiku województwa mazowieckie mieszkańcy gminy Kozienice, która znalazła się w 5 okręgu, wybiorą spośród 13 list, a są to:

 

KW Wolni i Solidarni

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

KW Prawo i Sprawiedliwość

KWW Kukiz'15

KW Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

KW Ruch Narodowy RP

KW Partii Razem

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

KW Partia Zieloni

KWW Wolność W Samorządzie

KWWJedność Narodu - Wspólnota


Więcej informacji o wyborach można znaleźć na stronie Państwowej Komisji Wyborczej TUTAJ.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
archiwum
W piątek 9 listopada odbędzie się wyjazd do Teatru Muzycznego w Lublinie na spektakl „Baron Cygańsk...
Fot. KPP Kozienice
Wczoraj około godziny 18:25 kozieniccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku na drodze krajow...
Fot. A©Arpass
W poniedziałek 15 października odbyła się ostatnio sesja rady powiatu kozienickiego przed wyborami samorz...
fot. Archiwum Starostwa Powiatowego w Kozienicach
Od 1999 roku kiedy powstały powiaty, starostwo w Kozienicach przeznacza określone pieniądze na działalnoś...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook