Dzisiaj jest środa, 14 listopada 2018 r., 318 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
(AKTUALIZACJA) Trwają badania ankietowe w ramach prac nad Nową Strategią Kozienic
Dodał: KamZap, 06-03-2018 14:38, odsłon: 2245
fot. wikipedia
fot. wikipedia

Zarówno u nas jak i na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kozienicach można znaleźć i wypełnić nowe anonimowe ankiety skierowane do mieszkańców Kozienic. Przez wyrażenie swojej opinii można aktywnie przyczynić się do zmiany naszej gminy na lepsze.

[Aktualizacja] Informujemy, że badania ankietowe dotyczące „Strategii Rozwoju Gminy Kozienice na lata 2018 – 2030” zostały przedłużone do środy 28 marca, ze względu na odbywające się spotkania Burmistrza z mieszkańcami (zebrania sołeckie oraz zebrania komitetów osiedlowych).

Co działa dobrze, a co jest do poprawy?

Pierwsza ankieta skierowana do mieszkańców Kozienic służy zebraniu informacji niezbędnych do zaplanowania przedsięwzięć podnoszących jakość życia w naszej gminie, które zostaną zawarte w „Strategii Rozwoju Gminy Kozienice na lata 2018-2030” i będą wskazywały władzom samorządowym kierunek działań.

Znajdziemy w niej pytania m.in. o dostępność usług medycznych, komunikacji publicznej, a także o poziom imprez sportowych i kulturalnych na terenie gminy.

Ankietę można wypełnić TUTAJ lub:

- ściągając ankietę ze strony www.kozienice.pl, a po jej wydrukowaniu i wypełnieniu wrzucić do skrzynki z napisem „ANKIETA - STRATEGIA” przy Infopunkcie w Urzędzie Miejskim lub przy Punkcie Informacji Turystycznej w Centrum Kulturalno-Artystycznym

-  wysyłając  skan/zdjęcie wypełnionej ankiety na adres poczty elektronicznej: ankiety@sztando.com


Masz firmę lub często załatwiasz swoje sprawy w Urzędzie Miejskim?

Specjalnie na życzenie klientów Urzędu Miejskiego i przedstawicieli biznesu została także udostępniona ankieta elektroniczna dedykowana właśnie do tej grupy odbiorców.

Zgodnie z założeniami ankieta dla przedsiębiorców pozwoli by możliwie najlepiej zaplanować przedsięwzięcia (inwestycje, remonty, zakupy, szkolenia, przepisy, ulgi, zwolnienia, zmiany przestrzenne, działania promocyjne, informacyjne i inne) poprawiające warunki prowadzenia działalności gospodarczej w naszej gminie, podnoszących jej atrakcyjność inwestycyjną oraz zwiększających konkurencyjność i zyskowność zlokalizowanych w niej firm.

Ankietę dla przedsiębiorców można wypełnić TUTAJ.

Z kolei ankieta skierowana do klientów Urzędu Miejskiego, pomoże podnieść jakość obsługi osób załatwiających swoje sprawy w Urzędzie Miejskim w Kozienicach.

Ankieta dla klientów UM dostępna jest TUTAJ.

Papierowe wersje ankiet dostępne są w Infopunkcie w Urzędzie Miejskim w Kozienicach, a badanie ankietowe trwa do 19 marca. Każdy głos ma znaczenie.

 

 

Zgodnie z przyjętym planem badań ankiety dedykowane są różnym grupom i środowiskom. Dlatego w szkołach na terenie gminy Kozienice będą prowadzone dodatkowe badania wśród kadry pracowniczej i samych uczniów dotyczące poziomu edukacji oraz bezpieczeństwa.

 

 

Ponadto w piątek 16 marca w godz. 9.00-17.00 w kilku miejscach naszego miasta takich jak: urząd miejski, centrum kulturalno-artystyczne, przychodnie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej pracować będą  ankieterzy, których zadaniem będzie zachęcanie mieszkańców gminy oraz klientów kozienickich instytucji, do wypełniania ankiet. Będą oni także służyć pomocą w ich wypełnianiu.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.KSPROCH
Osiem drużyn piłkarskich z rocznika 2006 i młodsi z trzech województw będzie rywalizować w sobotę ...
W tym roku obchodzimy 50 rocznicę Elektrowni Kozienice. Publikowaliśmy już z tej okazji historię przedsię...
Fot. Teatr Powszechny w Radomiu
Kozienicki Dom Kultury organizuje kolejny wyjazd w ramach Teatralnych Podróży. Tym razem uczestnic...
Fot. P.Nowak
W piątek 9 listopada w PSP nr 4 w Kozienicach odbyła się uroczysta akademia z okazji setnej rocznicy odzy...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook