Dzisiaj jest wtorek, 11 grudnia 2018 r., 345 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Tak dzieci obchodziły swoje święto w Głowaczowie
Dodał: KamZap, 05-06-2018 16:50, odsłon: 954
Fot. Justyna Bojarska - Siębor
Fot. Justyna Bojarska - Siębor

Choć uśmiech trwa chwilę to jego wspomnienie może czasem trać przez całe życie. Tego właśnie uśmiechu na pewno nie zabrakło 30 maja podczas Gminnego Dnia Dziecka zorganizowanego przez Gminę Głowaczów i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Kilka minut po godzinie 9:00 wszystkich uczestników przywitał wójt gminy Głowaczów Józef Grzegorz Małaśnicki, który życzył dzieciom i młodzieży uśmiechu na twarzach oraz tego, by ten dzień był wspaniałą przygodą.

 

Jak co roku święto dzieci obfitowało w szereg atrakcji, a wśród nich występ Jacka Musiatowicza z synem Michałem nawiązujący do profilaktyki uzależnień. Wręczono nagrody w konkursie plastycznym "Telefon zbliża tych co daleko -  oddala tych co blisko" , którego pomysłodawcami byli mł. asp. Tomasz Trzebiński i sierż. sztab Grzegorz Bartosiewicz.
 

Po oficjalnej części przyszedł czas na zabawę. Na najmłodsze pokolenie czekało wiele atrakcji i moc wrażeń. Królowały dmuchane zabawki oraz pościg o to, by jak najszybciej zaliczyć 4 konkurencje sportowe i odebrać nagrody. Dla najmłodszych przygotowano także gry i zabawy prowadzone przez animatorki.

Dużą część uczniowskiej społeczności zgromadziły biegi przełajowe zorganizowane przez Mirosława Górkę, nauczyciela PSP w Głowaczowie. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się stoiska tematyczne: Patrolu Saperskiego z Dęblina, Ochotniczej Staży Pożarnej z Brzózy i Głowaczowa, Stoisko Majsterkowicza, Stoisko Aeroklubu i Stoisko Lokalnej Grupy Działania "Puszcza Kozienicka".

 

Na wszystkich uczestników czekały: kiełbaski, ciasta, lody, hot-dogi i zapiekanki, przygotowane przez pracowników placówek oświatowych i rady rodziców PSP w Ursynowie, Cecylówce - Brzózkiej  i Brzózie.

Całe przedsięwzięcie zostało sfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Głowaczowie i wsparcia finansowego oraz rzeczowego otrzymanego od sponsorów.

 

Justyna Bojarska - Siębor   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Stanisław Błażyński
Z inicjatywy wójta gminy Gniewoszów Marcina Gaca przy współpracy z Biblioteką Public...
Fot. UG Garbatka-Letnisko
Chór Seniora „Wrzos” z Garbatki-Letnisko dostanie nowe stroje dzięki 10 tysiącom złoty...
Dyrektor budowy Józef Zieliński
W tym roku obchodzimy 50 rocznicę Elektrowni Kozienice. Publikowaliśmy już z tej okazji historię przedsię...
Rozmowa z Arkadiuszem Gubą – nowym wójtem gminy Sieciechów, który wygrał wybor...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook