Dzisiaj jest niedziela, 23 lutego 2020 r., 54 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Super atrakcje w Dniu Energetyka! Gwiazdami Krzysztof Cugowski i Kasia Kowalska
Dodał: DL, 27-08-2019 08:32, odsłon: 3409
Fot. Enea
Fot. Enea

Podczas tegorocznego Dnia Energetyka na scenie pojawi się Kasia Kowalska, a po niej Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. To tylko niektóre z atrakcji, które pojawią się na tegorocznym Dniu Energetyka - Pożegnanie Lata w Kozienicach. Organizatorzy zapewniają, że będzie ich co niemiara.

Organizowane tradycyjnie w pierwszą sobotę września przez Eneę Wytwarzanie i Gminę Kozienice wydarzenie, w tym roku odbędzie się 7 września na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki KCRiS w Kozienicach. Dzień wcześniej na terenie kortów rozpocznie się turniej tenisa ziemnego o puchar Prezesa Enei Wytwarzanie, a w sobotę rano ulicami miasta przemaszeruje Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Furioso”.

 

Od godziny 10 na dzieci czekać będzie specjalne miasteczko z takimi atrakcjami jak zabawki dmuchane, stoiska z animacjami i konkursami, będzie też można skorzystać z konnych przejażdżek. Wiele atrakcji czeka także w strefach tematycznych.

 

W strefie zdrowia zaprezentuje się Fundacja Energia-Działanie z Kozienic, Stowarzyszenie Kobiet „Z potrzeby serca” oraz Stowarzyszenie Amazonki z Warszawy w zakresie profilaktyki raka piersi, dietetyk Anna Gałązkiewicz oraz Słuchmed Kozienice.

 

W Strefie Historii spotkamy rekonstruktorów z Kozienickiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych, a szereg zabaw i konkursów zaproponują harcerze z Przystanku Historia IPN – ZHR Puszcza Kozienicka. W Strefie Sportu o aktywne formy wypoczynku zadbają sportowcy znanych klubów.

 

W Strefie Bezpieczeństwa prezentować się będą kozienicka policja, straż pożarna oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Radomia. Dostępne mają być  symulator dachowania oraz symulatory jazdy.

 

Po raz pierwszy w ramach Dnia Energetyka pojawi się Strefa Ekologii, a w niej Kozienicki Park Krajobrazowy, Mazowiecko Świętokrzyskie Towarzystwo Ornitologiczne i stoisko Gminy Kozienice promujące postawy proekologiczne. Ci, którzy odwiedzą tę strefę będą mieli także wyjątkową okazję, by nie tylko zobaczyć, ale też „dotknąć” legendarne już pojazdy elektryczne Tesla, z najnowszym modelem tej marki włącznie.

 

Nie zawiodą się także miłośnicy pięknych motocykli – tradycyjna parada tych wspaniałych pojazdów planowana jest na godzinę 17.45.

 

Od godziny 15.15 czynna będzie scena amfiteatru, a na niej najpierw zobaczymy spektakl „Gra” w wykonaniu teatru dziecięcego Maska. O oprawę muzyczną zatroszczą się dodatkowo zespoły muzyczne z Kozienic, Magda Anders – finalistka programu TVN „Mam Talent”, która zaśpiewa największe hity Amy Winehouse, a po niej wystąpi Dominika Kobiałka, uczestniczka IV edycji programu „The Voice of Poland”, która wraz z 4 osobowym bandem zaśpiewa największe rokowe ballady.

 

O godzinie 18.45 w amfiteatrze rozpocznie się część oficjalna i występy gwiazd wieczoru, legend polskiej estrady, których bliżej przedstawiać nawet nie trzeba. Wystarczy powiedzieć tylko, że będzie to najpierw Kasia Kowalska, a później Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów.

 

Tę ogromną dawkę wrażeń spotęguje o godzinie 22.15 pokaz sztucznych ogni.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc w amfiteatrze jest ograniczona, chcąc więc być pewnym udziału w tych niezwykłych koncertach warto pojawić się tam jak najwcześniej.

 
   
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Dlaczego nie ma kabaretu? ktoś coś wie? :)
27-08-2019, 09:45:31
+ 12
0
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Starostwo Powiatowe w Kozienicach
„Minimalizacja występowania na terenie powiatu kozienickiego wirusa afrykańskiego pomoru świń ASF&r...
Ciekawy pojedynek sparingowy czeka w sobotę piłkarzy Energii Kozienice. Zmierzą się oni z czwartoligową L...
Fot. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka na czas ferii zimowych oferował szeroki wachlarz możliwośc...
Być w domu, zdać się na swoją samodzielność, ale czuć się bezpieczniej – tak mogą żyć seniorzy na M...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook