Dzisiaj jest środa, 26 czerwca 2019 r., 177 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Sprawdzamy repertuar Kina KDK
Dodał: KamZap, 03-01-2019 08:00, odsłon: 1089
kadr z filmu
kadr z filmu

W tym tygodniu w repertuarze Kina KDK dwa nowe filmy. W ramach bieżącego repertuaru, dla najmłodszych widzów drugi tydzień z rzędu wyświetlona zostanie „Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra”, a na starszych czekać będzie komedia romantyczna „Pech to nie grzech”.

„Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra” To kolejna część przebojowej serii filmów opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena, wyreżyserowana przez Roberta Lence’a, współtwórcę „Shreka”, „Pięknej i Bestii”, „Toy Story” i „Dawno temu w trawie”. Piękna opowieść o tym, że czasem nasz największy wróg, może stać się naszym najlepszym przyjacielem. Film o niewątpliwych walorach edukacyjnych, który w lekkiej i przystępnej formie przemyca niebanalne przesłanie o walce dobra ze złem, poświęceniu dla innych, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu. „W Królowej Śniegu: Po drugiej stronie lustra” Agata Kulesza użycza głosu postaci tytułowej, czyli samej Królowej Śniegu, oziębłej i władczej kobiecie. „Podejrzewam, że jestem obsadzana w tego typu rolach z uwagi na mój niski głos. W tym filmie na widzów czeka jednak niespodzianka. Moja bohaterka wcale nie jest tak zła, jak mogłaby się wydawać. Zgadza się udzielić pomocy Gerdzie, gdy okazuje się, że tylko łącząc siły, mają szansę na uratowanie rodziny dziewczynki. Królowa Śniegu w tej części pokaże się nam z zupełnie innej strony, choć wspólnie z reżyserem dubbingu postanowiliśmy pozostawić w jej głosie ten charakterystyczny dla niej chłód i chropowatość” – mówi aktorka.

 

”Pech to nie grzech” Aktorzy grający główne role opowiedzieli dlaczego warto wybrać się do kina na ten film. "To świetna komedia romantyczna pełna uroku, miłości i dobrego humoru" - zachęca Mikołaj Roznerski. "Przyznam się, że w ogóle jestem fanem komedii romantycznych, bo zawsze marzyłem, żeby w życiu było tak jak w komedii romantycznej, że docierali się, docierali, a potem żyli długo i szczęśliwie. Niestety w życiu tak nie jest i w życiu trzeba się w miłości jeszcze długo, długo napracować" - śmieje się Michał Koterski. Dlaczego jeszcze warto obejrzeć ten film? "Bo będzie grudzień, bo będzie zimno, bo będzie plucha, bo będzie koniec roku, a ten film jest ciepły, uśmiechnięty, z fajną historią, z dobrym splotem sytuacji i… myślę, że fajnie grany" - mówi Krzysztof Czeczot. "Film „Pech to nie grzech” to ciepła, zabawna, nieoczywista, kolorowa komedia" - podkreśla Maria Dębska.

 
   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W Mniszewie doszło do wypadku z udziałem busa. Fot. KPP Kozienice
Do południa na Drodze Krajowej 79 doszło do dwóch wypadków: w Mniszewie w gminie Magnuszew ...
Fot. PSP im. BCh w Ursynowie
W zeszłym tygodniu podobnie jak we wszystkich polskich szkołach, w Ursynowie odbyło się uroczyste zakończ...
„Koło Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzi” – pod takim hasłem...
fot. UM Kozienice
Zakończyła się pierwsza edycja konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanego przez Polsk...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook