Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., 351 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Podsumowanie pracy kozienickiej policji
Dodał: KamZap, 02-03-2018 17:35, odsłon: 1710
fot. KPP Kozienice
fot. KPP Kozienice

W środę 28 lutego odbyła się odprawa roczna, podsumowująca efekty pracy policjantów powiatu kozienickiego w 2017 roku. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu inspektor Kamil Borkowski, kierownictwo kozienickiej Policji z Komendantem Powiatowym w Kozienicach insp. Tomaszem Cybulskim na czele, a także zaproszeni goście: Prokurator Rejonowy – Beata Galas, Starosta Powiatu Kozienickiego Andrzej Jung, Burmistrz Gminy Kozienice Tomasz Śmietanka, oraz Wójtowie Gmin Garbatka Letnisko, Gniewoszów, Sieciechów, Magnuszew, Głowaczów oraz Grabów nad Pilicą.

Gości przywitał komendant powiatowy policji w Kozienicach inspektor Tomasz Cybulski. Po czym wraz z zastępcą komendanta wojewódzkiego policji inspektorem Kamilem Borkowskim złożyli gratulację i wręczyli nagrodę sierż. szt. Grzegorzowi Bartosiewiczowi, który zdobył pierwsze miejsce w IX edycji konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego” powiatu kozienickiego, komendant wręczył również wyróżnienie dla policjanta, który brał udział w konkursie na najciekawszą inicjatywę profilaktyczną w ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”.


Szef kozienickich policjantów przedstawił efekty ich pracy w 2017 roku oraz przypomniał priorytety działań policji dla zapewnienia bezpieczeństwa państwa i obywateli.
Następnie głos zabrał zastępca komendanta wojewódzkiego policji z/s w Radomiu inspektor Kamil Borkowski, który przedstawił osiągnięte wyniki komendy powiatowej policji w Kozienicach na tle mazowieckiej policji oraz podziękował za dotychczasową służbę i osiągnięte wysokie wyniki na tle innych jednostek.


Przybyli goście podziękowali policjantom za ich efektywność oraz dotychczasową współpracę. Podkreślili wagę bezpieczeństwa mieszkańców. Wyrażając przekonanie, że lokalne społeczeństwo czuje się bezpiecznie, co jest zasługą naszych policjantów.


- Komendant wojewódzki policji z/s w Radomiu inspektor Kamil Borkowski podsumowując odprawę ocenił pozytywnie pracę policjantów oraz wysoką współpracę na rzecz bezpieczeństwa z prokuraturą, władzami samorządowymi, inspekcjami, służbami oraz innymi instytucjami, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo co przyniosło wymierny efekt dla mieszkańców gminy i powiatu kozienickiego - informuje mł. asp. Ilona Tarczyńska z kozienickiej komendy.    
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowal...
Do groźnego wypadku doszło w niedzielę w Maciejowicach w gminie Głowaczów. Kierująca samochodem 32...
60 – letni rowerzysta poniósł śmierć na miejscu w wypadku, który miał miejsce w piąte...
Fot. Kamil Zapora
W niedzielę 16 grudnia w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach odbył się koncert...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook