Dzisiaj jest czwartek, 23 maja 2019 r., 143 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Materiał wyborczy Ireneusz Sitarski
Moc różnych zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Garbatce-Letnisko. Już dziś zapisz się na jedne z nich!
Dodał: KamZap, 09-10-2018 14:56, odsłon: 699
Fot. Garbatka-Letnisko
Fot. Garbatka-Letnisko

Podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów nie trzeba siedzieć w domu przed telewizorem. Urząd gminy Garbatka-Letnisko zaprasza wszystkich zainteresowanych do bardziej aktywnego wypoczynku. Już teraz można zapisać się na cykl zajęć i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Od października w Garbatce-Letnisko ruszyły zajęcia fitness , taniec dla dwóch grup wiekowych, zajęcia plastyczne (rysunek, rzeźba, malarstwo) oraz zajęcia muzyczne w KzR.

 

FITNESS

Zajęcia prowadzi energiczna instruktorka Malwina Sowa! Zajęcia mają na celu poprawę zdrowia i codziennego funkcjonowania w życiu. Zwykle nazywane są „Grupowym Treningiem Funkcjonalnym” bądź „Fit zajęciami”. To już kwestia gustu, ważny jest cel. Podczas zaplanowanych zajęć spory nakład instruktorzy będą kłaść na ćwiczenia, które wykonujemy codziennie nie zdając sobie najczęściej z tego sprawy. Owe zajęcia będą miały też spory wpływ na odstresowanie się od codziennych obowiązków i zrobienie czegoś tylko dla siebie. Zajęcia organizowane są w każdy czwartek (od 11 października) o godz. 17.30 - w Publicznej Szkole Podstawowej w Garbatce-Letnisko.

 

TANIEC

Czy Twoje dziecko ma poczucie rytmu? Uważasz, że jest medialne i lubi występować publicznie? Zatem jeszcze dziś zapisz je na zajęcia taneczne organizowane w budynku dawnej Gminnej Świetlicy w Garbatce-Letnisko. Prowadzi je Lidia Żuchowska instruktorka, która wyszkoliła niejednych mistrzów Polski i Europy w tańcu towarzyskim. Trenerka specjalizuje się w różnych formach tańca takich jak: Woogi Boogie, Lindy, Balet, Disco oraz Dance. Niezwykły dar tej instruktorki oraz intensywna forma prowadzenia zajęć, pozwalają wyeksponować każdy talent dziecka. Efekty pracy uczestników takich zajęć są prezentowane na różnych uroczystościach gminnych. Zajęcia organizowane są w każdy czwartek o godz. 16.00 dla grupy młodszej oraz o godz. 17.30 dla grupy starszej  - w Gminnej Świetlicy w Garbatce-Letnisko.

 

PLASTYKA

Plastyka to kolejne zajęcia cieszące się ogromnym powodzeniem. Prowadzi je Tomasz Wróblewski, artysta na co dzień zajmujący się rzeźbą, grafiką komputerową i scenografią, twórca wielu wystaw w kraju i za granicą. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach, dzieci w wieku szkolnym oraz zajęcia bez względu na wiek. Na zajęciach Tomasza Wróblewskiego zarówno dzieci jak i dorośli mogą rozwijać swoje pasje poprzez malarstwo, rysunek, czy rzeźbę. Ich dzieła niejednokrotnie można podziwiać na wystawach prac plastycznych. Zajęcia organizowane są w każdą środę o godz. 16.30 dla dzieci i młodzieży oraz o godz. 18.00 dla dorosłych  - w  Gminnej Świetlicy w Garbatce-Letnisko.

 

MUZYKA

Zajęcia muzyczne prowadzi Dariusz Rodakowski, nauczyciel muzyki. Uczy on młodzież śpiewu oraz gry na różnego rodzaju instrumentach muzycznych. Dzięki jego inicjatywie i wysiłkowi na terenie gminy powstał Muzyczny Zespół Młodzieżowy. Nasza zdolna młodzież często prezentuje swoją twórczość na różnego rodzaju imprezach i uroczystościach. Zajęcia organizowane są w każdy wtorek o godz. 16.00 - w Kinie za Rogiem w Garbatce-Letnisku. 

 

Zapisów można dokonywać bezpośrednio na zajęciach, a także w budynku gminnym w Garbatce-Letnisko przy ul. Kochanowskiego 135 oraz telefonicznie pod nr 48. 62-10-154.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Siłownia plenerowa na Osiedlu Energetyki w Kozienicach. Fot. Kamil Zapora
Trzy wnioski o dotację do Otwartych Stref Aktywności złożone w tym roku przez Gminę Kozienice zostały poz...
Policjanci z powiatu kozienickiego zatrzymali dwóch amatorów perfum. Mężczyźni tym proceder...
Fot. PTTK Kozienice
W sobotę 18 maja odbył się XXI Rajd Nadwiślański zorganizowany przez Oddział PTTK w Kozienicach.
Zespół Enej zagra w Kozienicach. Źródło: oficjalna strona zespołu
1 czerwca czeka nas kolejna edycja imprezy związanej z Puszczą Kozienicką. Jak zwykle możemy spodziewać s...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook