Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 r., 51 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Wyśpiewaj sukces i pojedź do Eurodisneylandu!
Dodał: KamZap, 25-01-2018 16:16, odsłon: 913
Uczestnicy i jury konkursu w 2017 roku fot. KDK
Uczestnicy i jury konkursu w 2017 roku fot. KDK

To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników śpiewania. Przed nami 23. Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”, w którym główną nagrodą jest wyjazd do Eurodisneylandu. Kwalifikacje wstępne i regionalne odbędą się w Centrum Kulturalno-Artystycznym, a na konkurs zapraszają Kozienicki Dom Kultury, Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Studio „PRO-MEDIA”. 

Kwalifikacje w Kozienickim Domu Kultury odbędą się: wstępne - 26 kwietnia, od godziny 11.00 (próby od godziny 9.00), kwalifikacje regionalne - 21 maja, od godziny 11.00 (próby od godziny 9.00).

Dla kogo ten konkurs?


Konkurs adresowany jest do solistów w wieku 6-19 lat. Warunkiem udziału w konkursie jest prezentacja dwóch piosenek w języku polskim, w tym jednej obowiązkowo wybranej z dotychczasowych dwudziestu trzech płyt Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, drugiej dowolnej - może to być utwór autorski, klasyka polskiej piosenki, itp. lub piosenka z płyt „Wygraj Sukces”. Akompaniament: półplayback nagrany na płytę w standardzie CD-AUDIO, akompaniator, zespół muzyczny do 4 osób lub zespół wokalny do 4 osób. Wyklucza się udział grup baletowych. Szczegółowe zasady udziału w konkursie zostały zawarte w regulaminie do pobrania TUTAJ. Regulamin konkursu dostępny jest także na stronie internetowej: www.wygrajsukces.com.pl.


Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach: zgłoszenie solistów do 15 marca, kwalifikacje wstępne - 21-30 kwietnia (ośrodki kultury w Polsce), kwalifikacje regionalne - 18 maja-7 czerwca (ośrodki kultury w Polsce), prezentacje półfinałowe – 28 września i finałowe – 29 września (Tarnobrzeski Dom Kultury).

Czekają nagrody

 

Główną nagrodą 23. edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem dla laureata Grand Prix i jego instruktora. W poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje o kwalifikacjach odbywających się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, u instruktorek: Haliny Koryńskiej i Małgorzaty Koksy w Kozienickim Domu Kultury (ulica Warszawska 29), e-mail: halina.korynska@dkkozienice.pl oraz malgorzata.koksa@dkkozienice.pl lub pod numerem telefonu 48 611 07 50, wewnętrzny 125. 

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
ilustracja, źródło: pixabay.com
W piątek 1 marca Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu organizuje VI Zawody Narciarsko - Snowboardowe o ...
ilustracja, źródło: pixabay.com
Tylko w ostatnim czasie dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i poświęceniu policjantów zwalczający...
ilustracja, źródło: pixabay.com
Kozienicka Gospodarka Komunalna organizuje konkurs „Przejdź na ty z naturą, przynieś paczkę z makul...
fot. Marta Ankiersztejn
Kozienicki Dom Kultury organizuje wyjazd do Teatru Współczesnego w Warszawie na spektakl „Le...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook