Dzisiaj jest niedziela, 09 sierpnia 2020 r., 222 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielone
Kozieniccy zawodnicy zdominowali zeszłoroczną galę TFL. Czy we wrześniu ta sytuacja się powtórzy?
Dodał: DL, 31-07-2020 10:44, odsłon: 625
Fot. archiwum Kozienice24/TFL 18 w Kozienicach 2019 rok
Fot. archiwum Kozienice24/TFL 18 w Kozienicach 2019 rok

Gala TFL 18 w Kozienicach była pierwszą zawodową galą mieszanych sportów walki w naszym mieście, nad którą patronat honorowy objął burmistrza gminy Kozienice – Piotr Kozłowski. Trzech zawodników z klubu Stalker Team Kozienice, a więc Adrian Krogulec, Hubert Strzelczyk i Adrian Kutyła wygrali swoje walki przez jednogłośne decyzje sędziowskie. Podczas tegorocznej gali, która odbędzie się 5 września także pojawi się trzech zawodników z lokalnego klubu.

Oficjalnie zaprezentowano dwóch zawodników z klubu Stalker Team Kozienice, którzy 5 września podczas gali TFL 21 powalczą o zwycięstwa dla gminy Kozienice. W oktagonie będziemy mogli zobaczyć także wychowanka kozienickiego klubu, który obecnie trenuje w RKT Radom Karola Kutyłę, przed którym druga walka wieczoru, a także Adriana Krogulca oraz młodego debiutanta, siedemnastoletniego Kacpra Jochemczyka.

 

Na karcie wstępnej TFL 18 w Kozienicach, która odbyła się w 2019 roku znalazły się trzy pojedynki. Do walki stanął między innymi reprezentant Stalker Team Kozienice Adrian Krogulec, który mimo bardzo dobrej postawy i dyspozycji  swojego rywala - Macieja Ziemskiego kontrolował zarówno stójkę jak i parter. Sędziowie byli jednomyślni, trzy rundowy pojedynek poprzez jednogłośną decyzję wygrał reprezentant kozienickiego klubu Adrian Krogulec.

 

Adrian Krogulec podczas gali TFL 18 w Kozienicach

 

Jego kolejny pojedynek, który będziemy mogli podziwiać już we wrześniu w Kozienicach zakontraktowany został w limicie wagowym do 77 kg. - Czuję się wyróżniony, że kolejny raz będę mógł zaprezentować swoje sportowe umiejętności przed własnymi przyjaciółmi w Kozienicach. Moment wejścia do klatki przy takim wsparciu za plecami to uczucie, którego nie da się opisać. Mam świadomość że tego wieczoru oczy Kozienic będą skierowane na mnie i nie będę walczył o zwycięstwo tylko dla siebie ale również dla naszego Miasta. Z jednej strony to olbrzymia odpowiedzialność ale z drugiej napędza mnie to do przełamywania kolejnych barier i dążenia do celu. Wiem że będziecie mnie głośno wspierać z trybun! Liczę na Wasze wsparcie i najgłośniejszy doping podczas całej Gali TFL 21! Obiecuje że dam z siebie wszystko!- komentował na łamach TFL Adrian Krogulec.

 

Gala odbędzie się w amfiteatrze

 

Organizator TFL Jacek Sarna wspólnie z burmistrzem gminy Kozienice Piotrem Kozłowskim zadecydowali, że wrześniowa gala TFL 21 Kozienice, odbędzie się w przepięknej muszli koncertowej obiektu KCRIS - Jestem przekonany, że będzie to wyjątkowe wydarzenie. Długo zastanawialiśmy czy galę TFL - Thunderstrike Fight League zorganizować na stadionie, czy na amfiteatrze. Przyznam się, że zakochałem się od pierwszego wejrzenia w całym obiekcie KCRIS usytuowanym w bajkowej scenerii. Wydarzenie odbędzie się w otwartej przestrzeni w otoczeniu zieleni i będzie niezwykle klimatycznym SHOW. Zapraszam wszystkich kibiców na to wyjątkowe święto sportów walki - mówił organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

 

Fot. Facebook - TFL - Thunderstrike Fight League. Od lewej: Kacper Jochemczyk, Karol Kutyła, Adrian Krogulec.


Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Mariusz Grotkowski, Damian Latos/Agencja Arpass
W piątek Kortez odwiedził Kozienice w ramach letniej trasy koncertowej. Artyście na scenie towarzyszył ze...
Fot. Szpital Powiatowy w Kozienicach
Od dnia 20 lipca 2020 roku w szpitalu w Kozienicach rozpoczął się remont instalacji wodno – kanaliz...
Fot. CKA
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Enea Wytwarzanie zapraszają na wykład o...
Fot. UM Kozienice
Zapraszamy na uroczyste obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, które odbędą się 15 sierpnia w K...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook