Dzisiaj jest czwartek, 18 lipca 2019 r., 199 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Kadra techniczna Enei Wytwarzanie na konferencji w Kazimierzu Dolnym
Dodał: KamZap, 20-03-2019 09:36, odsłon: 1737
Fot. Enea Wytwarzanie
Fot. Enea Wytwarzanie

Grzegorz Kotte, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. technicznych i inni przedstawiciele Grupy Enea wzięli udział w V Konferencji Technicznej "Utrzymanie Ruchu - diagnostyka, remonty, modernizacje", która odbyła się 6 i 7 marca w Kazimierzu Dolnym. Partnerem wydarzenia była Enea Wytwarzanie.

Celem konferencji była wymiana doświadczeń oraz prezentacja kwestii związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach energetycznych i zakładach przemysłowych, a także prezentacja doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających procesy utrzymania ruchu i gospodarki remontowej. Na konferencję zaproszona została kadra techniczna: dyrektorzy techniczni, specjaliści od utrzymania ruchu i gospodarki remontowej, kadra naukowa oraz przedstawiciele firm dostarczających rozwiązania i usługi dla przemysłu i energetyki. W tym gronie znaleźli się pracownicy Enei Wytwarzanie oraz Enei Ciepło.

Grzegorz Kotte, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. technicznych był jedną z osób otwierających konferencję. Przedstawił prezentację dotyczącą kierunków polityki energetycznej Polski do 2040 roku. Tematem wystąpienia zastępcy dyrektora ds. wykonawstwa remontów Marcina Wasiłka oraz kierownika sekcji warsztatu mechanicznego Jacka Gołębiowskiego, reprezentujących spółkę Enea Wytwarzanie, była "Organizacja oraz potencjał wykonawczy służb serwisowo-remontowych w Enea Wytwarzanie". Andrzej Stachurski, główny specjalista ds. inżynierii remontów w Enei Wytwarzanie mówił o materiałach o podwyższonej odporności na erozję stosowanych w elementach przewodów i palników pyłowych w Elektrowni Kozienice. Wystąpienia przedstawicieli naszych spółek spotkały się z dużym zainteresowaniem. Prelegenci odpowiadali też na zadawane przez uczestników konferencji pytania.

 

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji odbył się panel dyskusyjny w którym głos zabrali: Grzegorz Kotte, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. technicznych, Zygmunt Artwik, Janusz Dobrzański, Krzysztof Figat, Jerzy Trzeszczyński, Andrzej Wicik,  Krzysztof Zborowski oraz Andrzej Ziółkowski. Tematem debaty były wyzwania w zakresie eksploatacji bloków energetycznych w świetle projektu polityki energetycznej PEP 2040 i wyników aukcji na rynku mocy.

 


 

Drugi dzień konferencji rozpoczął się od wykładu specjalistów Enei Wytwarzanie Błażeja Zembka oraz Dariusza Kifera na temat diagnostyki drganiowej w 2018 roku prowadzonej przez firmę Prϋftechnik oraz Wydział TMD w Enea Wytwarzanie. Spotkanie zakończyło się wizytą uczestników w Elektrowni Kozienice.    
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot  OPPOJ, Jordanki 2016
Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Ogród Jordanowski" zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Fes...
fot. Archiwum Starostwa Powiatowego w Kozienicach
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach serdecznie zaprasza na Pielgrzymkę  Straż...
Fot. archiwum/ Tablica poświęcona Marii Skłodowskiej-Curie w Zwoli
Wójt Gminy Gniewoszów oraz Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na spotkanie poświęco...
Fot. archiwum
62. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza odbędzie się już za moment, w dniach 24-27 lipca. Ta ...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook