Dzisiaj jest wtorek, 23 kwietnia 2019 r., 113 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Kadra techniczna Enei Wytwarzanie na konferencji w Kazimierzu Dolnym
Dodał: KamZap, 20-03-2019 09:36, odsłon: 1567
Fot. Enea Wytwarzanie
Fot. Enea Wytwarzanie

Grzegorz Kotte, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. technicznych i inni przedstawiciele Grupy Enea wzięli udział w V Konferencji Technicznej "Utrzymanie Ruchu - diagnostyka, remonty, modernizacje", która odbyła się 6 i 7 marca w Kazimierzu Dolnym. Partnerem wydarzenia była Enea Wytwarzanie.

Celem konferencji była wymiana doświadczeń oraz prezentacja kwestii związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach energetycznych i zakładach przemysłowych, a także prezentacja doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających procesy utrzymania ruchu i gospodarki remontowej. Na konferencję zaproszona została kadra techniczna: dyrektorzy techniczni, specjaliści od utrzymania ruchu i gospodarki remontowej, kadra naukowa oraz przedstawiciele firm dostarczających rozwiązania i usługi dla przemysłu i energetyki. W tym gronie znaleźli się pracownicy Enei Wytwarzanie oraz Enei Ciepło.

Grzegorz Kotte, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. technicznych był jedną z osób otwierających konferencję. Przedstawił prezentację dotyczącą kierunków polityki energetycznej Polski do 2040 roku. Tematem wystąpienia zastępcy dyrektora ds. wykonawstwa remontów Marcina Wasiłka oraz kierownika sekcji warsztatu mechanicznego Jacka Gołębiowskiego, reprezentujących spółkę Enea Wytwarzanie, była "Organizacja oraz potencjał wykonawczy służb serwisowo-remontowych w Enea Wytwarzanie". Andrzej Stachurski, główny specjalista ds. inżynierii remontów w Enei Wytwarzanie mówił o materiałach o podwyższonej odporności na erozję stosowanych w elementach przewodów i palników pyłowych w Elektrowni Kozienice. Wystąpienia przedstawicieli naszych spółek spotkały się z dużym zainteresowaniem. Prelegenci odpowiadali też na zadawane przez uczestników konferencji pytania.

 

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji odbył się panel dyskusyjny w którym głos zabrali: Grzegorz Kotte, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. technicznych, Zygmunt Artwik, Janusz Dobrzański, Krzysztof Figat, Jerzy Trzeszczyński, Andrzej Wicik,  Krzysztof Zborowski oraz Andrzej Ziółkowski. Tematem debaty były wyzwania w zakresie eksploatacji bloków energetycznych w świetle projektu polityki energetycznej PEP 2040 i wyników aukcji na rynku mocy.

 


 

Drugi dzień konferencji rozpoczął się od wykładu specjalistów Enei Wytwarzanie Błażeja Zembka oraz Dariusza Kifera na temat diagnostyki drganiowej w 2018 roku prowadzonej przez firmę Prϋftechnik oraz Wydział TMD w Enea Wytwarzanie. Spotkanie zakończyło się wizytą uczestników w Elektrowni Kozienice.    
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Jarosław Gontarz z Kozienic zainteresował się triathlonami dopiero 5 lat temu, a już ma na swoim koncie ukończenie takich morderczych zawodów jak Iron Man. źródło: Jarosław Gontarz
Kozienicki triathlonista Jarosław Gontarz przygotowuje się właśnie do najważniejszych zawodów w je...
Uroczystości jak zwykle zaczną się w kościele Świętego Krzyża, jednak dalsza ich część różni się od lat ubiegłych. Fot. Kamil Zapora
3 maja cała Polska będzie świętowała 228. rocznicę uchwalenia pierwszej w Europie nowoczesnej konstytucji...
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło po południu w Niedzielę Wielkanocną na terenie gminy Sieciech&oac...
Fot. KP PSP Kozienice
Dzisiaj przed godziną 15:00 strażacy dostali zgłoszenie o pożarze lasu koło Chinowa. Ogień objął ponad 5 ...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook