Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
Radomiak z nowym sponsorem! Enea Wytwarzanie rozszerza współpracę z radomskim klubem
Dodał: DL, 19-09-2019 15:43, odsłon: 1386
Fot. Enea Wytwarzanie
Fot. Enea Wytwarzanie

Współpraca Radomiaka z Eneą Wytwarzanie trwa od kwietnia 2019 roku. Umowa wraz z podpisanym w tych dniach aneksem obowiązują do zakończenia obecnego sezonu.

W środę 18 września na poświęconej temu wydarzeniu konferencji prasowej obecni byli przedstawiciele świata polityki - ministrowie Marek Suski, szef Gabinety Politycznego Prezesa Rady Ministrów i Wojciech Skurkiewicz, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej;   reprezentanci firmy Enea  – Jarosław Ołowski, wiceprezes Enei S.A do spraw finansowych, Tomasz Siwak – wiceprezes Enei Wytwarzanie do spraw strategii rozwoju, Jan Mazurkiewicz – wiceprezes do spraw korporacyjnych oraz klubu na czele z prezesem Sławomirem Stempniewskim, trenerem Dariuszem Banasikiem i zawodnikami lidera Fortuna 1 Ligi.

 

- Jest mi bardzo miło, że możemy uczestniczyć w takim wydarzeniu, jakim jest podpisanie aneksu do umowy rozszerzającego współpracę z tak zacnym i możnym sponsorem jakim jest Enea. Cieszę się niezmiernie, ponieważ jest to wyraz docenienia i zaufania, a także ocena naszego klubu na rzecz sponsora i że jest to właśnie działanie typu "synergia", czyli wspieramy się wzajemnie i serce rośnie - powiedział prezes Radomiaka, Sławomir Stempniewski.

 

W imieniu Enei wypowiedział się Jarosław Ołowski. - W kwietniu podpisaliśmy umowę, dzisiaj mamy aneks. To jest nasza inwestycja strategiczna. Enea jest bardzo mocno zaangażowana w społeczną odpowiedzialność biznesu, dlatego wspieramy sport w Radomiu. Grupa Enea inwestuje w "zielone" jeśli chodzi o projekty energetyczne, ale też energię widzimy w Radomiaku. Chcemy, aby klub pozostał liderem do końca rozgrywek. Jestem na meczach, są emocje i jest doping. Ministrowie Marek Suski i Wojciech Skurkiewicz są promotorami tego, by ta energia płynęła i w Enei i na boiskach, dzisiaj Fortuna 1 ligi, a niedługo może nawet PKO Ekstraklasy - mówił Jarosław Ołowski.

 

Zgodnie z nowa umówą na meczowych i treningowych strojach Radomiaka pojawi się logo Enea.

 

Minister Marek Suski podkreślił, że ten dzień jest radosnym dniem dla wszystkich miłośników sportu i Radomiaka. - Bardzo dziękuję Enei za to, że na nasze prośby o wsparcie radomskiego sportu tak bardzo pozytywnie odpowiedzieli. Kiedy pierwsze działania tutaj zostały podjęte, stawialiśmy sobie cel, żeby Radomiak awansował do Fortuna 1 Ligi. Dziś Radomiak jest na pierwszym miejscu, prezes Ołowski mówił, że w przyszłości może być tu ekstraklasa, a wtedy pewnie umowa musiałaby być zwiększona. Wspieramy radomski sport, bo to nie tylko Radomiak, ale także Cerrad Enea Czarni i dofinansowanie budowy stadionu i hali sportowej, którą władze miasta otrzymały od rządu. Chcemy, aby sport w Radomiu się rozwijał - powiedział minister.

 

Minister Wojciech Skurkiewicz podkreślał, że "Radomiak" jest jedną z najcenniejszych wizytówek miasta, które posiada głęboko zakorzenione tradycje sportowe, a także ambicje do zdobywania najwyższych trofeów.

 

- Tak jak to zapowiadaliśmy przed rokiem o zaangażowaniu mocniejszym Enei w radomski sport, dziś realizujemy te nasze obietnice i tutaj serdecznie dziękujemy zarządowi Enei, że te nasze prośby nie zostały pominięte. Jesteśmy 14. miastem co do wielkości w naszym kraju i z olbrzymimi tradycjami i ambicjami sportowymi, dlatego ważne jest, aby to finansowanie było na określonym wysokim i stabilnym poziomie. Marka "Radomiak" jest jedną z najcenniejszych marek, jakie posiadamy w Radomiu. I jest to marka sama w sobie - dodał minister Wojciech Skurkiewicz.

 

Przedstawiciele Enei podkreślali, że sponsorowanie radomskiego sportu to także budowanie wizerunku marki firmy.  Obie strony umowy deklarują chęć długofalowej współpracy, i jak zgodnie podkreśliły, przyszłość ta rysuje się w zielonych barwach.

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Macie tę swoją Elektrownię., a klub z Kozienic dosłownie żebrze i dostaje grosze..

I jak się czujecie sponsorzy Radomia ?
19-09-2019, 18:02:59
+ 14
0
odpowiedz
Nowicjusz
Radomiak Radom ....te słowa piosenki znamy i śpiewamy
19-09-2019, 18:14:18
+ 9
- 2
odpowiedz
No i pięknie ! Enea sponsoruje Radomiaka a dzieci z Kozienic muszą płacić kasę za to że trenują w Energii . Chociaż jak się patrzy na zdjęcie to wszystko wiadomo ! Suski i wszystko jasne! Jeszcze Bielana tam brakuje !
20-09-2019, 06:42:30
+ 11
0
odpowiedz
A u nas tylko okruchy z pańskiego stołu :(
21-09-2019, 11:19:55
+ 3
0
odpowiedz
Więcej wiary , teraz Energię ma Łucznik sponsorować :)
21-09-2019, 11:22:02
+ 2
0
odpowiedz
Nowicjusz
Jestem za tym by Enea zamieściła w tle orła takiego jak ma PiS
21-09-2019, 15:57:49
+ 5
0
odpowiedz
Amator
W pełni się zgadzam...
21-09-2019, 16:23:14
+ 5
0
odpowiedz
Spokojnie, niedługo zaczną sponsorować Zwoleniankę
22-09-2019, 10:36:05
+ 3
0
odpowiedz
Nowicjusz
W Elektrowni mają Was za parobków którzy zarobią i utrzymują nierobów z Poznania a reszta plusuje przed wyborami sponsorując Radomiaka.
22-09-2019, 16:40:10
+ 10
0
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Nawet do 7 tysięcy złotych dofinansowania mogą otrzymać mieszkańcy Gminy Kozienice na realizację własnego...
Fot. Facebook/Policja Kozienice
Akcja GaszynChallenge trwa od zaledwie dwóch tygodni. Zbiórka na rzecz Wojtusia Howisa, kt&...
Fot. Enea Wytwarzanie
Już ponad 900 tysięcy złotych przekazała Enea Wytwarzanie na wsparcie finansowe szpitali, placówek...
Fot. UM Kozienice
Każdy, kto pozytywnie postrzega gminę Kozienice i identyfikuje się z nią, ma możliwość zamontowania na sw...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook