Dzisiaj jest czwartek, 17 października 2019 r., 290 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Aktywne wakacje z KCRiS. Zobacz, co będzie się działo
Dodał: KamZap, 24-06-2019 09:00, odsłon: 966
fot. archiwum
fot. archiwum

Festyny rodzinne, wielkie zawody o charakterze krajowym i międzynarodowym, ale również szereg bezpłatnych zajęć dla mieszkańców Kozienic. Na najbliższe dwa miesiące Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu zaplanowało szereg atrakcji.

Przede wszystkim na każdego czeka szereg zajęć. W dniach 9-12 lipca i 19-23 sierpnia w godzinach 9:00-14:00 nad jeziorem prowadzone będą bezpłatne zajęcia z tenisa ziemnego.

 

Fani biegania powinni w dniach 24-28 czerwca i 5-9 sierpnia odwiedzić stadion przy ul. Sportowej, gdzie w godz. 9:00-14:00 będą odbywały się zajęcia z biegania.

 

KCRiS nie zapomina również o miłośnikach pływania, których zaprasza w dniach 1-5 lipca, a także 12-16 i 26-30 sierpnia na bezpłatne warsztaty. Te odbędą się w godz. 9:00-14:00.

 

Z kolei na wielbicieli marszów z kijkami czeka Kozienicki Wakacyjny Maraton po Puszczy Kozienickiej. Marsze odbędą się kolejno 6 i 20 lipca, a także 10 i 31 sierpnia. Każdy marsz startuje o godz. 9:30.

 

Na okres wakacji KCRiS przygotował także specjalną ofertę zajęć na terenie ośrodka nad jeziorem, m.in. ćwiczenia siłowe i aerobowe. Pełna lista na plakacie na końcu artykułu.

Będzie coś dla ciała, ale i dla duszy. Przez całe wakacje na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki odbędzie się aż osiem koncertów w ramach Koncertowego Lata nad Jeziorem Kozienickim. Szczegóły wkrótce.

 

W najbliższych tygodniach odbędzie się także kilka dużych imprez, w tym 61. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Dookoła Mazowsza'' czy Kozienice Triathlon. Na dokładkę czekają: festyny rodzinne, rajd rowerowy i wakacyjne turnieje. O poszczególnych wydarzeniach będziemy informować w oddzielnych artykułach.

 

Jest promocja na wakacje

 

Na okres letni KCRiS przygotował specjalny cennik na basen dla młodzieży szkolnej. Od poniedziałku do piątku, w godz. 6:00-14:00 młodzież szkolna do 19 roku życia może wejść na basen w cenie 3 zł za godzinę. Oferta dotyczy wejść indywidualnych i trwa od 24 czerwca do 31 sierpnia. Koniecznie jest okazanie legitymacji szkolnej.

Szczegóły na www.kcris.pl   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Wreszcie koszą trawniki w Kozienicach. Ktoś chyba zwrócił władzom uwagę, że to miasto a nie pastwisko.
24-06-2019, 09:16:48
+ 24
0
odpowiedz
Oszczędności na wizerunku miasto to strzał w kolano! Jak tu mają przebywać turyści jak miasto jest zakomarzone. Żenada i wstyd.
25-06-2019, 11:51:15
+ 14
0
odpowiedz
Nowicjusz
Niestety jest jakaś paranoja pseudooszczędności a zapomina się o tym, że wizerunek miasta też jest bardzo istotny... Choćby pierwsze wrażenie dla przyjezdnych. Zamiast tego mamy chwalenie się publiczne każdym tysiącem złotych, który trafia do Gminy. Nie mówi się niestety o tym, że niektóre z tych środków od zawsze trafiały do Gminy i nikt się tym nie chwalił bo traktowano to jako oczywistość. Rozumiem polityczny pijar ale bez przesady.
25-06-2019, 20:23:18
+ 17
- 1
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.Wikipedia
Zarybianie Zagożdżonki z udziałem przedstawicieli Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego W Warszaw...
O niemal 31% podrożał odbiór odpadów, a do 3,6 tys zł wzrosła dysproporcja między najtańszy...
fot.Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice/FB
W Miejskiej Bibliotece Gminy Kozienice zakończył się projekt „Międzypokoleniowy most tradycji&rdquo...
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
Kilkanaście stopni ciepła, zachodzące powoli słońce, krótka rozgrzewka i oczywiście wejście do wod...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook