Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 r., 54 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Aktywne wakacje z KCRiS. Zobacz, co będzie się działo
Dodał: KamZap, 29-06-2018 11:33, odsłon: 1125
Fot. archiwum
Fot. archiwum

Wielkie zawody o charakterze krajowym i międzynarodowym, ale również szereg bezpłatnych zajęć dla mieszkańców Kozienic. Na najbliższe dwa miesiące Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu zaplanowało szereg atrakcji.

Przede wszystkim na wszystkich chętnych czeka szereg zajęć. W dniach 2-6 lipca i 6-10 sierpnia w godzinach 8:00-13:00 nad jeziorem prowadzone będą bezpłatne zajęcia z tenisa ziemnego.

 

Fani biegania powinni w dniach 25-28 czerwca, 30 lipca – 3 sierpnia i 20-24 sierpnia odwiedzić stadion przy ul. Sportowej, gdzie w godz. 16:00-20:00 będą odbywały się zajęcia z biegania.

 

KCRiS nie zapomina również o miłośnikach pływania, których zaprasza w dniach 9-13 lipca i 13-17 sierpnia na bezpłatne warsztaty. Te odbędą się w godz. 8:00-13:00.

 

Z kolei na wielbicieli marszów z kijami czeka Kozienicki Wakacyjny Maraton po Puszczy Kozienickiej. Marsze odbędą się kolejno 21 i 28 lipca, a także 5 i 11 sierpnia. Dodatkowy termin rezerwowy to 25 sierpnia. Każdy marsz startuje o godz. 9:00.

  

Na okres wakacji KCRiS przygotował także specjalną ofertę zajęć na terenie ośrodka nad jeziorem, m.in. ćwiczenia siłowe i aerobowe. Pełna lista na plakacie na końcu artykułu.

Będzie coś dla ciała, ale i dla duszy. Przez całe wakacje na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki odbędzie się aż siedem koncertów w wykonaniu grupy „Tako Rzecze Starorzecze” w składzie: Marcin Jóźwik, Marcin Bartosiewicz i Sylwester Budzisz oraz Małgorzata i Kamil Koksa - muzyczne małżeństwo. Przed fanami dobrej muzyki spotkania z szantami w różnych nastrojach oraz największymi przebojami piosenki polskiej i zagranicznej. Więcej o Koncertowym Lecie nad Jeziorem Kozienickim przeczytacie TUTAJ.

 

W najbliższych tygodniach odbędzie się także kilka dużych imprez, w tym 61. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Dookoła Mazowsza'' czy Kozienice Triathlon. Na dokładkę czekają: festyn rodzinny, spływ kajakowy, rajd rowerowy i wakacyjne turnieje. O poszczególnych wydarzeniach będziemy informować w oddzielnych artykułach.

 

 

Jest promocja na wakacje

 

Na okres letni KCRiS przygotował specjalny cennik na basen dla młodzieży szkolnej. Od poniedziałku do piątku, w godz. 6:00-14:00 młodzież szkolna do 19 roku życia może wejść na basen w cenie 3 zł za godzinę. Oferta dotyczy wejść indywidualnych, trwa od 1 lipca do 31 sierpnia, a także koniecznie jest okazanie legitymacji szkolnej.

Ponadto specjalna oferta czeka na was również w Fitness Clubie. Wykupując karnet na 8 wejść, 2 tygodnie lub jeden miesiąc otrzymacie jedno bezpłatne wejście do Centrum Odnowy Biologicznej i na basen bez odgraniczenia czasowego. Za karnet na okres 2 miesięcy otrzymacie dwa takie wejścia, a na okres 3 miesięcy trzy wejściówki.
Sprzedaż promocyjnych karnetów będzie trwała od 25 czerwca do 31 lipca, a gratisowe wejściówki należy wykorzystać zgodnie z ważnością wykupionego karnetu.

 
    
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Ochotnicy do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Kozienic mogą składać wnioski o przyjęcie do s...
ilustracja, źródło: pixabay.com
W najbliższą niedzielę policjanci na Mazowszu będą prowadzili działania „Prędkość”. Jak sama ...
Fot. Kamil Zapora
Od blisko trzech miesięcy w Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach działa kamera do obserwacji bolid&oac...
Szalony występ zespołu Święta Kurka i Podgrzybki najbardziej spodobał się publiczności, która przyznała im nagrodę specjalną Fot. Kamil Zapora
8 zespołów i solistów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stafana Czarnieckiego w Kozi...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook