Dzisiaj jest wtorek, 04 sierpnia 2020 r., 217 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielone
[ZDJĘCIA, WIDEO] Świąteczne spotkanie słuchaczy kozienickiego UTW
Dodał: MaG, 11-12-2019 16:27, odsłon: 1717
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Wykład „Samorządowa polityka senioralna na Mazowszu”, świąteczne życzenia i koncert kolęd w wykonaniu zespołu Relax prowadzonego przez panią Mirosławę Wójcicką. W środę, 11 grudnia ze słuchaczami UTW Kozienickiego Domu Kultury spotkał się marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski. 

W Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach odbyło 13. już spotkanie w tym semestrze słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pierwszym punktem spotkania był zaprezentowany przez marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika wykładu pt. „Samorządowa polityka senioralna na Mazowszu”.

 


Marszałek opowiedział o działaniach podejmowanych przez urząd marszałkowski na rzecz seniorów żyjących na terenie całego Mazowsza. Dzisiejsze spotkanie było również okazją do złożenia świątecznych i noworocznych życzeń. Był to ostatni wykład w I semestrze roku akademickiego 2019/20.

 Po krótkiej przerwie odbyło doroczne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczył burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski, zastępca burmistrza Dorota Stępień, przewodniczący rady Rafał Sucherman, wiceprezesa zarządu ds. Pracowniczych  Enei Wytwarzanie Marcin Łukasiewicz oraz dyrektor Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

 

Burmistrz Piotr Kozłowski złożył w imieniu swoim, swojego zastępcy oraz przewodniczącego rady  wszystkim słuchaczom świąteczne życzenia


- Boże Narodzenie to taki niezwykły czas, który wypełniony jest wspaniała Polską tradycją. Życzymy Państwu żeby był to czas niezapomniany, bez pośpiechu, bez trosk, bez zmartwień. Czas spędzony  w gronie najbliższych w atmosferze radości, spokoju, ciepła świątecznego, żeby święta te święta przyniosły wam wiele sił i energii do realizacji nowych pomysłów. - mówił burmistrz Piotr Kozłowski

 

 

Do świątecznych życzeń dołączył się również wiceprezes zarządu ds. Pracowniczych  Enei Wytwarzanie Marcin Łukasiewicz - Z okazji tego magicznego święta składamy jakim są święta Bożego Narodzenia składamy wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim tego żeby te święta były przepełnione rodzinną atmosferą, żeby były przepełnione miłością i żebyście Państwo byli pełni energii.

 


Zwieńczeniem dzisiejszego spotkania był koncert Zespołu wokalnego RELAKS, który działa od 2006r pod kierunkiem Mirosławy Wójcickiej w Spółdzielni Mieszkaniowej w Kozienicach. Laureaci bardzo wielu Ogólnopolskich Festiwali i Przeglądów Seniora na terenie całej Polski.


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. CKA
„Łatwe patenty na ekodergenty” to tytuł warsztatów on-line z Joanną Baranowską, kt&oac...
Fot. KCRiS Kozienice
W weekend rusza Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego Amatorów. Wystartować może każdy, kto nie jest ...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Wyruszyła jubileuszowa, trzydziesta kozienicka piesza pielgrzymka do Częstochowy, w której wzięło ...
Fot. Facebook/Burmistrz Piotr Kozłowski
Na terenie gminy Kozienice trwa budowa dwóch sal gimnastycznych przy PSP nr 3 i PSP w Stanisławica...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook