Dzisiaj jest czwartek, 23 maja 2019 r., 143 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Materiał wyborczy Ireneusz Sitarski
(Wideo, zdjęcia) Po galach Miss przyszedł czas na panów. W Kozienicach poznaliśmy finalistów Misster Polski 2018.
Dodał: KamZap, 02-07-2018 13:33, odsłon: 4369
Osiemnastu uczestników kozienickiej gali spotka się w finale Mister Polski 2018. Fot. Kamil Zapora
Osiemnastu uczestników kozienickiej gali spotka się w finale Mister Polski 2018. Fot. Kamil Zapora

To, że gale Półfinału Miss Polski i Finału Miss Polski Nastolatek organizowane są w Kozienicach stało się już tradycją. Jednak od tego roku nasze miasto jest także gospodarzem gali Półfinału Misster Polski. Ta odbyła się w niedzielę 1 lipca jako zwieńczenie kozienickiego festiwalu piękna. Choć wieczór był chłodny zarówno na scenie jak i na widowni było gorąco, a my poznaliśmy nazwiska 18 kandydatów, którzy dostali się do finału.

Niedzielną galę prowadzili: prezenter Robert Jarek Mykee i Miss Polski 2017 Jakub  Kucner. Choć polska reprezentacja pożegnała się już z Mundialem 26 kandydatów na Mistera Polski 2018 przygotowało coś na pocieszenie, zwłaszcza dla piękniejszej części publiczności. W pierwszej choreografii panowie wystąpili bowiem w piłkarskich strojach.

 


W czasie gali Mister chodzi nie tylko o zaprezentowanie swojego wyglądu, ale także o pokaz sprawności fizycznej.

 


A nawet umiejętności tańca, bo prawdziwy gentelman powinien nie tylko wyglądać.

 

Tego wieczoru mogliśmy zobaczyć jeszcze wyjścia m.in. w garniturach oraz w strojach na plaże. W czasie tego ostatniego występu wśród pań obecnych na widowni emocje sięgnęły zenitu, czego nie dało się nie usłyszeć.

 

 

 

Było też coś dla ucha

 

Organizatorzy gal Miss i Mister pilnują tego, żeby nie wdarła się do nich monotonia, dlatego co jakiś czas w przerwach między kolejnymi wyjściami uczestników konkursu na scenie pojawiali się różni wykonawcy. W niedzielę przed kozienicka publicznością wystąpiła Monika Urlik, która zaprezentowała m.in. swoją autorską kompozycję „Nie wie nikt”. Oprócz niej mogliśmy posłuchać Piotra Przeradę i debiutantkę z tegorocznego festiwalu w Opolu Gosię Kotwice z muzycznego projektu Goch.

 


Żeby jeszcze bardziej podkręcić emocje Piotr Przerada wykonał utwór „Perfect” najczęściej wybierany przez pary młode do ich pierwszego tańca.

 

 

Szczęśliwa osiemnastka

 

Przed niełatwym wyborem stanęli członkowie jury, którzy spośród przystojnych musieli wybrać tych najprzystojniejszych. Głowili się nad tym: wiceburmistrz gminy Kozienice Małgorzata Bebelska, dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska, starosta kozienicki Andrzej Jung, Wicemiss Polski 2017 Angelika Kitlas, prezes Missland Paweł Bielerzewski, właściciel agencji Escape Menagment Paweł Baszak, Miss Polski 2016 Paulina Maziarz, Miss Polski 2017 Kamila Świerc, Wicemister Polski 2017 Arkady Zadrożny oraz prezes konkursu Miss Polski Gerhard Parzutka von Lipiński.


Decyzją Jury do finału dostało się szesnastu kandydatów, a są to: Mateusz Badowicz (1), Adam Chojnowski (2), Konrad Cupiał (4), Michał Grudzień (5), Mateusz Grzech (6), Damian Habiera (7), Mateusz Jaroszewski (9), Konrad Ksepka (10), Marcin Moczulski (12), Adam Pecyna (13), Bartłomiej Piekarski (14) ,Igor Sikorski (17), Miłosz Socha (18), Amadeusz Sulisz (19), Krzysztof Ślawski (21), Jakub Tarnawski (22), Tomasz Zarzycki (26).

Jednak szansę o to by w dalszym ciągu konkurować o koronę najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce dostało jeszcze dwóch uczestników. Pierwszego z nich wskazali internauci w głosowaniu, które zakończyło się jeszcze przed galą półfinałową. Misterem Polski Internetu został 22-letni Igor Sikorski (17) z Warszawy.

 

 


Igor Sikorski został Misterem Polski Internetu 2018 dzięki głosowaniu w sieci, jednak jego tytuł jest jak najbardziej realny.

 

Kolejnego szczęśliwca, który dołączył do grona finalistów wskazały władze Kozienic. Werdykt na scenie ogłosili wiceburmistrz gminy Małgorzata Bebelska oraz starosta Andrzej Jung. Ich wybór padł na 22-letniego Michała Zachowicza (24) z Białegostoku i to właśnie jemu po raz pierwszy został przyznany honorowy tytuł Mister Kozienic 2018.

 


Przez najbliższy rok to Michał Zachowicz będzie nosił tytuł Mister Kozienic 2018.

 

Niedzielna gala była ostatnią spośród trzech jakich mogliśmy być świadkiem w czasie ostatnich dni w Kozienicach. W razie gdyby ktoś nie mógł w nich uczestniczyć albo był, ale chciałby to przeżyć jeszcze raz zapraszamy na antenę TV4. Zostaną tam wyemitowane retransmisje: półfinału Miss Polski 2018 (wtorek, 3 lipca, godz. 21:00) finału Miss Polski Nastolatek (środa, 4 lipca, godz. 21:00) oraz półfinału Mister Polski 2018 (5 lipca, czwartek, godz. 21.00).


Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Siłownia plenerowa na Osiedlu Energetyki w Kozienicach. Fot. Kamil Zapora
Trzy wnioski o dotację do Otwartych Stref Aktywności złożone w tym roku przez Gminę Kozienice zostały poz...
Policjanci z powiatu kozienickiego zatrzymali dwóch amatorów perfum. Mężczyźni tym proceder...
Fot. PTTK Kozienice
W sobotę 18 maja odbył się XXI Rajd Nadwiślański zorganizowany przez Oddział PTTK w Kozienicach.
Zespół Enej zagra w Kozienicach. Źródło: oficjalna strona zespołu
1 czerwca czeka nas kolejna edycja imprezy związanej z Puszczą Kozienicką. Jak zwykle możemy spodziewać s...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook