Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 r., 54 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) Ferie w KDK, czyli jak wygląda zima w mieście?
Dodał: KamZap, 05-02-2019 11:39, odsłon: 350
Fot. KDK
Fot. KDK

Od 28 stycznia do 10 lutego w Kozienickim Domu Kultury odbywają się zajęcia w ramach ferii zimowych. Na dzieci i młodzież czeka w tym czasie cała masa zabawy, ale i przyjemnej pracy na wielu ciekawych warsztatach. Sprawdziliśmy jak wyglądały niektóre z nich.

Przez dwa dni Izabela Barcikowska-Poździk prowadziła warsztaty językowo-kulturoznawcze „Podróż do Niemiec”. W jej czasie uczestnicy mieli okazję zagłębić się poprzez zabawę w zwyczaje, kulturę i tradycję w Niemczech.

Kreatywne zabawy z papierem podczas warsztatów plastycznych poprowadziła Marlena Zielińska z wolontariuszami Uniwersytetu Trzeciego wieku i ochotnikami z młodzieżowego klubu „Skrzydła” z KDK. W czasie zajęć powstało wiele kolorowych zwierząt z papieru i innych materiałów.

Z kolei Helena Szamańska przybliżyła dzieciom tajniki tańca klasycznego. Podczas zajęć znalazł się także czas na zabawy z chustą Klenzy. Helena Szamańska poprowadziła również inne zajęcia taneczne dla mam z dziećmi do lat trzech.


Na zajęciach plastycznych z Agnieszką Bieńkowską dzieci własnoręcznie tworzyły magiczne przedmioty, a Irmina Węgrzycka pokazywała jak można zrobić piękną biżuterię z koralików toho.  

W środę w zeszłym tygodniu odbył się także specjalny seans feryjny w Kinie KDK. Natomiast w sobotę, 2 lutego z inicjatywy wolontariuszy działających w KDK, odbyła się niezwykła zabawa choinkowa dla dzieci w wieku 4-6 lat. Dzieci doskonale bawiły się z pracownikami KDK oraz wolontariuszami UTW i z młodzieżowego klubu "Skrzydła". Było głośno i wesoło.

Wśród innych ciekawych zajęć feryjnych można wymienić chociażby wspólne czytanie bajek, warsztaty dziennikarskie – prasowe i telewizyjne, wokalne i aktorskie.  
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Ochotnicy do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Kozienic mogą składać wnioski o przyjęcie do s...
ilustracja, źródło: pixabay.com
W najbliższą niedzielę policjanci na Mazowszu będą prowadzili działania „Prędkość”. Jak sama ...
Fot. Kamil Zapora
Od blisko trzech miesięcy w Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach działa kamera do obserwacji bolid&oac...
Szalony występ zespołu Święta Kurka i Podgrzybki najbardziej spodobał się publiczności, która przyznała im nagrodę specjalną Fot. Kamil Zapora
8 zespołów i solistów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stafana Czarnieckiego w Kozi...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook