Dzisiaj jest wtorek, 11 sierpnia 2020 r., 224 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
Już w niedzielę startuje lodowisko
Dodał: MaG, 28-11-2019 08:57, odsłon: 1625

Jeśli tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne, to już od 1 grudnia kozieniczanie będą mogli się cieszyć lodowiskiem przy basenie. Serdecznie zapraszamy. 

Lodowisko ma powierzchnię 900 m2 i wymiary 30 m x 30 m. Jego wielkość zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla każdego uczestnika na swobodne poruszanie się po lodzie.

 

- Lodowisko jest oświetlone i ogrodzone. Zadbaliśmy również o nagłośnienie, aby uprzyjemnić tę formę rekreacji na świeżym powietrzu. O jakość lodu dba obsługa lodowiska z pomocą profesjonalnej maszyny do czyszczenia i równania tafli tzw. rolby.  – informuje KCRiS

 

Lód jest przygotowywany w trakcie ponad godzinnej przerwy technicznej. Na terenie lodowiska znajduje się wypożyczalnia i ostrzalnia łyżew oraz maszyna z ciepłymi napojami, można tu wypić gorącą herbatę lub ciepią zupę.

 

Lodowisko czynne jest w sezonie zimowym, codziennie w godz. 8:00 – 21:00 (ostatnie wejście o 20:00), wejście na lodowisko o pełnych godzinach. W godz. 13:45 - 15:00 lodowisko jest wyłączone w celu konserwacji płyty.

 

Za 45 minut jazdy zapłacimy 5 zł (bilet ulgowy) lub 7 zł (normalny). Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia bądź zaostrzenia łyżew – 5 zł / para. Przy wypożyczeniu trzeba okazać ważny dokument ze zdjęciem.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Odnośnie lodowiska to proponuje aby może wyznaczyć godziny dla zaawansowanych łyżwiarzy, ktorzy chcą spokojnie i bezpiecznie "poszalec", poniewaz na lodowisko przychodzą również rodziny z małymi dziećmi, które uczą się jeździć (zresztą nie tylko dzieci ale również dorosli), a szybka jazda powoduje że stwarzają się dość groźne sytuacje zarówno dla jednych jak i drugich. Tym bardziej ze lodowisko nie jest zbyt duze. Sam byłem świadkiem, kiedy taki "super" łyżwiarz wyrznal glebę a jego ostrze łyżew znalazło się blisko twarzy dziecka. A niektórych "popisowki", podczas których jeżdżą blisko malych dzieci są wg mnie poprostu bezmyślne. A dlaczego to tłumaczyć poważnym ludziom chyba nie musze.
28-11-2019, 10:21:11
+ 4
0
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej, od 1 września uczniowie powrócą do szkół...
Fot. UG Garbatka-Letnisko
Tłumy ludzi na „Polance” w Garbatce-Letnisku, to w te wakacje częsty widok i to nie tylko w w...
W sierpniu mija 3 lata od momentu uruchomienia ośrodka Legii Soccer Schools w Kozienicach. Jak dzisi...
Gmina Kozienice chce zainwestować własne środki w poprawę jakości powietrza. Już za chwilę rusza nowy gmi...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook