Dzisiaj jest wtorek, 31 marca 2020 r., 91 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Duży sukces UKS Jastrząb Głowaczów
Dodał: MaG, 02-03-2020 09:58, odsłon: 720

W niedzielę w Brzózie rozegrano finał Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup. Rywalizowali piłkarze z rocznika 2011. Drugie miejsce zajęli gospodarze, drużyna UKS Jastrząb Głowaczów. Paweł Paluszek został uznany najlepszym bramkarzem.

- Przy odrobinie szczęścia była nawet szansa na triumf ale w decydującym meczu Broń Radom okazała się skuteczniejsza. Wielkie brawa należą się zawodnikom, którzy przebrnęli rundy eliminacyjne i w finale pokazali się z dobrej strony - czytamy na facebooku głowaczowskich "Jastrzębii"
 
- Bijemy własne rekordy i jesteśmy z tego bardzo dumni - mówił podczas rozdania nagród prezes Radomskiego OZPN. - Miał na myśli fakt, że w tym roku do rozgrywek Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup przystąpiło 70 drużyn z około 30 klubów. tylko w roczniku 2011 rywalizowało o mistrzostwo około 300 chłopców.
 
 
Pierwszy finałowy turniej dla rocznika 2011 odbył się w Brzózie. Odbywał się on pod patronatem wójta gminy Głowaczów, Huberta Czubaja. Były piłkarz i trener, był zachwycony, że to na terenie jego gminy było tak wiele emocji. Drugi raz z rzędu w tym roczniku zwyciężyła Broń Radom. Zespół prowadzony przez trenera Mariusza Lisa nie miał tak łatwo, bo dwukrotnie zremisował i o wszystkim decydował mecz z gospodarzami. Broń wygrała z UKS Jastrząb Głowaczów 3:1 i mogła świętować wygraną.
 
7 marca w Radomiu i 14 marca w Białobrzegach odbędą się finały odpowiednio rocznika 2012 i 2010. Jastrząb Głowaczów ma przedstawicieli w tych rozgrywkach, więc czekają nas jeszcze spore emocje.
 
 
Wyniki finałowych meczów rocznika 2011: GKS Chynów - Jastrząb Głowaczów 0:0, Młodzik Radom - Radomiak Radom 2:1, AP Gryfia Mirów - Broń Radom 1:4, Chynów - Młodzik 3:1,  Jastrząb - Gryfia 2:0, Radomiak - Broń 1:1, Chynów - Gryfia 0:3, Jastrząb - Radomiak 2:1, Młodzik - Broń 1:1, Radomiak - Gryfia 2:0, Chynów - Broń 0:4, Jastrząb - Młodzik 2:0, Chynów - Radomiak 0:3, Jastrząb - Broń 1:3, Młodzik - Gryfia 3:0.
 
Końcowa kolejność:
1. Broń Radom
2. UKS Jastrząb Głowaczów
3. Młodzik Radom
4. Radomiak Radom
5. GKS Chynów
6. Gryfia Mirów
 

UKS Jastrząb Głowaczów, rocznik 2011: Paweł Paluszek, Kacper Czaplarski (bramkarze), Łukasz Badowicz, Maja Przerwa, Jan Grzybowski, Grzegorz Figlewicz, Dominik Bratos, Jakub Miszczak, Aleksander Gębczyński, Ignacy Durajczyk   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.KKS
Epidemia koronawirusa położyła praktycznie wszystkie rozgrywki sportowe w naszym kraju. Niestety, z powod...
Polski Związek Piłki Nożnej opracował pakiet pomoc dla klubów. W sumie ponad 116 milionów z...
Enea Wytwarzanie, Stowarzyszenie „Z Potrzeby Serca” oraz Stowarzyszenie „Grabowianie&rd...
fot.ilustracja/pixabay.com
W całej Polsce wpłynęło już 18,4 tys. wniosków w sprawie odroczenia terminu płatności składek od p...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook