Dzisiaj jest piątek, 07 sierpnia 2020 r., 220 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
[AUDIO, WIDEO] Premier Morawiecki w Kozienicach. Rafał Trzaskowski dyspozycyjnym kandydatem!
Dodał: MaG, 08-07-2020 19:21, odsłon: 4571
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Po  spotkaniach z mieszkańcami, samorządowcami w Szydłowcu, Zwoleniu premier Mateusz Morawiecki późnym popołudniem dotarł do Kozienic. Premier podczas spotkania namawiał zebranych do udziału w wyborach. Szef rządu twierdził również, że kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski jest dyspozycyjny dla silnychgrup interesów oraz władców Trzeciej Rzeczpospolitej.

Po  spotkaniach z mieszkańcami, samorządowcami w Szydłowcu, Zwoleniu premier Mateusz Morawiecki późnym popołudniem dotarł do Kozienic. Premier podczas spotkania namawiał zebranych do udziału w wyborach. Szef rządu twierdził również, że kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski jest dyspozycyjny dla silnychgrup interesów oraz władców Trzeciej Rzeczpospolitej.

 

Premier Mateusz Morawiecki swoją wizytę rozpoczął od złożenia kwiatów na placu przy Pomniku Niepodległości w Kozienicach. Chwilę później późnej powitany został przez sekretarza stanu, szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego. Podczas spotkania obecny był również wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, poseł na sejm Dariusz Bąk oraz Andrzej Kosztowaniak. Lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości reprezentował Artur Matera.

 

 

Podczas przemówienia Mateusz Morawiecki skupił się głównie na zachęcaniu do udziału w glosowaniu w drugiej turze wyborów. Mówił również, że dla kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego wizyta w tak małym mieście jak Kozienice to są peryferia.

 

- Jesteśmy tutaj na pięknej, dumnej ziemi kozienickiej, ziemi, która  swoim urokiem zachwyca wiele osób.  A co zobaczyłby tutaj Pan Trzaskowski jakby przyjechał. zobaczyłby peryferia. Dla niego małe miejscowości, dla niego tereny wiejskie to są peryferia. Liczą się salony europejskie i to tylko wtedy kiedy ktoś jego poklepie po plecach. – mówił premier Mateusz Morawiecki

 

Szef rządu nawiązał również do obniżonych podatków, które mają realny wpływ na gospodarkę i życie zwykłych mieszkańców. Premier wezwał również Rafała Trzaskowskiego do przedstawienia listy obniżonych podatków za czasów Platformy Obywatelskich.

 

- Panie Trzaskowski siódmy dzień czekam, gdzie są te obniżone podatki Platformy Obywatelskiej. Cały czas wzywam, pokażcie mi tą listę, bo ja mogę pokazać. Długą listę obniżonych podatków w czasach prezydenta Andrzeja Dudy. Bo on pokazał, że właśnie obniżone podatki to droga do dobrobytu, droga do lepszego życia Polaków. – tłumaczył Morawiecki

 

Dyspozycyjny kandydat

 

Premier w trakcie swojego przemówienia nazwał kandydat na prezydenta – dyspozycyjnym. Zdaniem szefa rządu Rafał Trzaskowski stawia się do dyspozycji silnych grup interesów, oraz władców Trzeciej Rzeczpospolitej.

 

- Pan Trzaskowski przedstawia się jako kandydat opozycyjny(…) On się przedstawia jako kandydat opozycyjny ale wiecie jaki to jest kandydat – dyspozycyjny. Najpierw wobec Tuska, a to wobec salonów europejskich, salonów Brukselskich, nie potrafi walczyć twardo o nasze interesy a to dyspozycyjny wobec środowisk parady równości, dyspozycyjny! Pan Trzaskowski, Pan Rafał jest dyspozycyjnym kandydatem, do dyspozycji. Stawia się do dyspozycji kogo?  Tych, którzy potrzebują. Tylko silnych grup interesów, stawia się do dyspozycji władców Trzeciej Rzeczpospolitej. Tych, którzy rządzili przez 25 lat, i którym los człowieka zwykłego był obojętny. To jest polityka Pana Trzaskowskiego. – przekonywał zebranych szef rządu

 


 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
zagladam dziś do skrzynki pocztowej i juz mnie przekonali pisowcy dno dno dno na kogo mam głosować ,
NAPEWNO TO
WIEM TO NIE MÓJ PREZYDENT
DZIEKUJE ZA POMOC W DECYZJI,, wyPAD
były wyborca pis
09-07-2020, 13:47:09
+ 24
- 8
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
 Fot. Martyna Kasjaniuk
Zaplanowany na sobotę mecz Tymex Ligi Okręgowej pomiędzy Energią Kozienice i Iskrą Gózd, nie odbęd...
Fot. por. Paweł Wójcik/ZK Żytkowice
W dniu 7 sierpnia przypada Dzień Pracownika Opieki nad Osobami Starszymi. W Zakładzie Karnym w Żytkowicac...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach przekazała kolejne informacje dotyczące koronaw...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook