Dzisiaj jest piątek, 18 września 2020 r., 262 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Zaśmiecone Masto
Kilka dni temu, w niedzielę udałem się na spacer w różnych kierunkach Kozienic. W końcu miasto nie takie duże, by je całe przejść.

Moją uwagę przykuły zaśmiecone trawniki, pobocza, co gorsza, nawet nad jeziorem czy w parku znaleźć można było dużo śmieci.

Krajobraz jak z wysypiska. Nie! Nie będę narzekał na władze miasta, KGK ale ponarzekam na samych mieszkańców i to nie tylko tych młodych.
Każdy jak widzę w pewnym stopniu jest odpowiedzialny za zaśmiecone trawniki.

Większą jednak uwagę skupię na dzieciach czy młodzieży, którzy to zajadając słodycze często wyrzucają opakowania gdzie popadnie, podobnie jak po innym jedzeniu typu kebaby, po których smieci chyba najwięcej zawsze jest na małpim gaju.
Cóż. Daleko do śmietnika, więc wywalam gdzie popadnie.
Spotkać można sytuację gdzie osoby starsze również rzucają jakiś papierek czy inny drobny śmieć zaamiat do kosza to na chodnik. Niby nic, maleńka rzecz ale śmieć i jest widoczny.
Nieciekawie jest także na obrzeżach miasta, gdzie tam już są większe śmietniska, typu opony, reszty gruzu, stare meble, sprzęt rtv/agd.
Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że słowa moje rzucam na wiatr, ale może jednak dotrą do kogoś te apele i prośby o ład i porządek.

stiv, 16-03-2016, odsłon: 2177
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej

Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook