Dzisiaj jest piątek, 18 września 2020 r., 262 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielone
Muzyka najwyższego formatu
W tym roku, w sezonie letnim, podczas cyklicznych imprez plenerowych odbyło się wiele ciekawych koncertów muzyki pop oraz rock.
Mieszkańcy z roku na rok mają coraz to większe wymagania do koncertów.


Mogliśmy w tym roku na żywo oglądać oraz słuchać wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in. takich jak: Lady Pank, Ewelina Flinta, Zbigniew Wodecki czy Big Cyc.
Zespoły te są dobrze znane każdemu. Na forach internetowych kozieniczanie na wieść o tych zespołach cieszyli się, drudzy zaś krytykowali i domagali się zmiany repertuaru.
Były również akcje na portalach społecznościowych by władze miasta zaprosiły na jedną z imprez BRACI FIGO FAGOT. Niestety, nie udało się, może w przyszłym roku organizatorzy imprez wezmą pod uwagę fanów tej grupy.
Rok jeszcze nie skończył się a mieszkańcy kozienic na portalach społecznościowych tworzą już nowe akcje dotyczące tego, kogo chcieliby zobaczyć na kozienickiej scenie.
W jednej z takich akcji na facebooku kozieniczanie domagają się choćby koncertu Kazika Staszewskiego i zespołu kult. Podajemy link do akcji https://www.facebook.com/kultwkozienicach?ref=stream.
W ubiegłym roku jednym z większych koncertów na Hali Sportowej był koncert znanego na całym świecie rosyjskiego chóru męskiego "Chór Aleksandrowa".
Było to w pewnym sensie sensacją w mieście, ponieważ chyba po raz pierwszy w naszym mieście wystąpił tak znany na całym świecie zespół śpiewaków.
Władze miasta spisały się przy organizowaniu tak wielkiej imprezy, więc może warto zapraszać choćby na Dni Puszczy Kozienickiej, bądź Pożegnanie Lata muzyczne gwiazdy z zagranicy?!

stiv, 16-11-2013, odsłon: 3342
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej

Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook