Dzisiaj jest piątek, 18 września 2020 r., 262 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
dr Władysław Rybicki


Kolejne sensacyjne odkrycie polskiego lekarza – zagadka raka rozwiązana! Technologie VIP Adaptacji (VIP Dostrojenia) szansą na jego pokonanie!
VIP metoda eliminacji raka i innych nowotworów – czy jednak ludzkość i jej elity do niej dorośli?Soda VIP Adaptation K-1 i cukier VIP Adaptation jako pogromcy raka i innych nowotworów!

Czy powiedzie się kolejna próba wyciszenia i wypaczenia informacji o kolejnych odkryciach dra Rybickiego? Tym bardziej, że są one rezultatem tego samego przełomowego w skali światowej odkrycia dokonanego przez dra R. w 2006 r., a które próbowano wyciszyć (od 2007 r.) drogą najazdów i dziennikarskiej dezinformacji (chodzi tu o asymetryzację istotnych dla życia i zdrowia substancji patrz wykład prof. Makarowa)

Czyżby 10-tą rocznicę „najazdów” na Centra Medyczne dr. Rybickiego i w Polsce i w Hiszpanii zaplanowano uczcić w podobny sposób?
- Przygotowano bardziej niż widoczne?
Inwazja na pełnych obrotach!
Gmina Rybno w oczekiwaniu!
A jakie będą tym razem losowe konsekwencje dla elit, urzędników, dziennikarzy, funkcjonariuszy i innych ludzi, którzy staną na drodze dostępu do tych Kosmicznych Technologii chorym ludziom?
Zgodnie z Kosmicznymi Prawami VIP (tj. Prawami Czasu i Przestrzeni – Vremia i Prostranstwo z j. ros.) a zwłaszcza z Prawem Rezonansu i Prawem Przyczyny i Skutku sami znajdą się w sytuacji tych chorych ludzi!
W swojej książce pt. VIP Dostrojenie, czyli …” napisanej w 2008 r. na str. 56 dr Rybicki pisze:
„Do tej pory pozwalano ludzkości i lokalnemu piv na badane słabości Praw VIP – teraz pozwoli się na badanie siły Praw VIP! „

Obserwujmy!

kasia322, 04-04-2017, odsłon: 2030
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej

Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook